Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hsv hakkinda bilgi verin lütfen

Durum
    Ensarr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Hsv hakkinda bilgi verin lütfen

Hsv vucutta ömür boyu kaliyor bunu biliyorum ancak yaşim 27 ve daha bekarim. Hpv ile beraber taşiyorum ikisi üstümde çok baski yapiyor sters oluyorum hayat bundan sonra nasil geçeçek diye çok düşünüyorum bu durum üstümde çok baski yaratiyor.hpv vucuttan atiliyo diyen doktor var,vucuda giren vürüs vucuttan gitmez diyen doktor var. Ayrica hsv ölümcül mü? Idrara çok çikiyorum halsizliğim bu sebebten mi hsv konusunda yardimci olur musunuz? Teşekürler

Durum
    mert2036 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Cevap: Hsv hakkinda bilgi verin lütfen

Alıntı Ensarr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hsv vucutta ömür boyu kaliyor bunu biliyorum ancak yaşim 27 ve daha bekarim. Hpv ile beraber taşiyorum ikisi üstümde çok baski yapiyor sters oluyorum hayat bundan sonra nasil geçeçek diye çok düşünüyorum bu durum üstümde çok baski yaratiyor.hpv vucuttan atiliyo diyen doktor var,vucuda giren vürüs vucuttan gitmez diyen doktor var. Ayrica hsv ölümcül mü? Idrara çok çikiyorum halsizliğim bu sebebten mi hsv konusunda yardimci olur musunuz? Teşekürler
    Hsv kalıcı ama hpv degıl ıkısı farklı virüsler bagısıklıgını süreklı yuksek tutmanız gerek

Durum
    eyluly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Telaşlanma evlenebilirsin de karşındakine anlatarak. Vücudu yoran bir şey sinir sistemini ilgilendiren de bir durumu var hsv nin. Profesyonel destek alabilirsiniz. Hpv hsv ye göre daha iyi elbette. Her türlü bağışıklığını yüksek tutmalısın.

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Hpv'yi zamanla atlatacaksın çok kısa bir süreç değil ama kendine çok iyi bakarak, madddi durumun yeterse ahcc kullanarak, saglıklı ve dengeli beslenerek, bir süre cinsel diyet yaparak en azından iyileşme ve hpv negatif olma süresini kısaltabilirsin. Ama sadece kendine iyi bakıp takviye kullanmasan bile 2-3 yılın sonunda da (yüksek ihtimal) kurtulacaksın dert etme.
    Sadece hsv konusunda; bağışıklığın düştüğünde sanırım tekrardan kendini belli eden bir virüstü. Zaten hem hpv hem hsv ikisi de bağışıklığının yükselmesini istiyor bunlarla baş etmen için. Anahtar kelime: bağışıklık.
    Hsv ölümcül değil diye biliyorum.