Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 16 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 16 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hpv negatif

Durum
    Bahtsız - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Cevap: Hpv negatif

Ama bulaşmıştır sigil çıkmamıştır bu da ihtimal degil mi bulaştıysa testte belli olmuyor mu illa sigil çıkınca mı oluyor

Durum
    seval - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Alıntı Bahtsız Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ama bulaşmıştır sigil çıkmamıştır bu da ihtimal degil mi bulaştıysa testte belli olmuyor mu illa sigil çıkınca mı oluyor
    Testte belli olabilmesi icin taranan tip ile enfekte olunan tipin uyuşması gerekiyor. Ayrıca hep tip siğil yapmıyor. Örneğin ben siğil çıkarmadım ki tiplerden biri siğil yapan tipti.

Durum
    Bahtsız - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Ama onda kocaman kocaman sigil vardı o çıkardığına göre benimde çıkarmam gerekmiyor mu ya da bilmiyorum en azından riskli olanlar taranır degil mi bilmiyorum içim rahatladı ama kendimi kandırıyorum belki ama bir doktor demiştiki bana korona bile herkese bulaş mıyor buna inanmak istiyorum

Durum
    seval - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Alıntı Bahtsız Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ama onda kocaman kocaman sigil vardı o çıkardığına göre benimde çıkarmam gerekmiyor mu ya da bilmiyorum en azından riskli olanlar taranır degil mi bilmiyorum içim rahatladı ama kendimi kandırıyorum belki ama bir doktor demiştiki bana korona bile herkese bulaş mıyor buna inanmak istiyorum
    Aslinda siğil çıkarmak gerekmiyor taşıyıcı olmak icin. Ben tesadüfen hpv olduğumu öğrenmiştim ve tek bir siğil gormedim. Malesef ketemde sadece yüksek riskli olanlar yani kanserojen olanlar taraniyor. Fakat küçük bir tavsiyem olacak size. Siz bu süreçte sadece vücudunuza iyi bakmaya odaklanin. Test pozitif de çıksa yapabileceğiniz bundan daha fazla bir tedavi şekli de yok. Güçlü bağışıklık eşittir sağlıklı vücut.

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı seval Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayır bir de sağlıkçı olduğunuzu belirtmişsiniz. Bu sacma bilgiyi hangi eğitimde verdiler.
    Seval'e katılıyorum, böyle bir bilgi yoktur. İnternette ufak bir araştırma yapsanız bile enfekte olunduktan kısa bir süre sonra ortaya çıktığını anlatan yazılar görebilirsiniz.
    @Habibe, İnsanları yanlış yönlendirip bilgi kirliliği yapmayınız, hele hele net bilmediğiniz konularda ''net'' konuşmayınız. Ben bile ''olabilir, şöyle olabilir, böyle olabilir'' şeklinde konuşuyorum çoğu zaman.

Durum
    hepeve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör

Alıntı Umay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bence sure belirtmek yanlış. Benim 3yil sonra çıktı mesela ve bu süreçte baska hicbir temasim olmadi ayni kisiyle de baskasiyla da. Ayrica tek seferde kaptim bunu. Bağışıklık baskılamış bunca zaman ama tum kan degerlerim düşünce hpv de ortaya çıktı. Aksine temastan 2 hafta sonra hpv oldugunu ogrenen de var ve daha once baska temasi olmamış. Tamamen kişinin bünyesi ile ilgili olduğunu düşünüyorum ne zaman siğil çıkaracağı konusunun.
    Katılıyorum vücut baskıladıgı için cıkmıyor ,bagısıklık düştügünde cıkıyor