Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Boyun veya göğüste siğili çıkan oldu mu ?

Durum
    Negatif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Boyun veya göğüste siğili çıkan oldu mu ?

Boyun veya göğüs bölgesinde siğil çıkaran arkadaş var mı ? Veya genital dışında çıkaran

Durum
    Malik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Cevap: Boyun veya göğüste siğili çıkan oldu mu ?

Genelikle boyun ve göğüs bölgesinde et beni bir çok kişide çıkar. Et beni ile siğilleri bir birine karıştırma.

Benim genitalle aynı zamanda anlımda siğil çıkmıştı. Zaten onu aldırdıktan sonra hpv olduğumu öğrendim.

Durum
    Negatif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Bilmiyorumda boynumda 5 tane minik ve göğsümde 3 tane minij oluşum var baya minik flashla görünüyor bir anda bu kadar çıkması aklım tek siğili getirdi param yok özele gidemedim devlettede randevu yok zaten

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı Malik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Genelikle boyun ve göğüs bölgesinde et beni bir çok kişide çıkar. Et beni ile siğilleri bir birine karıştırma.

Benim genitalle aynı zamanda anlımda siğil çıkmıştı. Zaten onu aldırdıktan sonra hpv olduğumu öğrendim.
    Benim de koltuk altımda 2-3 tane minik siğil var zannediyordum zamanında (bundan 4 sene önce falan henüz hpv negatif olmamışken)
    Doktora genital sigilleri tedavi ettirmek için gittiğimde gösterdim. Baktı ve bunlar sigil değil yağ bezesi oluşmuş onları da alalım dedi ve onlara da kriyoterapi yaptı. O gün bugündür hiç çıkmadı yağ bezesi. Yani siğil olmayabilir.