Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Her Siğil Hpv mi

Durum
    Mlssb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Her Siğil Hpv mi

Merhaba. Genital bölgemin dışında, bacak aramda iki adet siğil vardı ve geçtiğimiz gün koterizasyonla aldırdım. Bu siğiller bende iki üç senedir vardı ve daha önce birlikteliğim olduğu için doktorum smear testi yaptı. Smear testim temiz çıktı herhangi bir bulguya rastlanmadı. Alınan parçayı sorduğumda doktorum patolojiye göndermediklerini ve parçayı attıklarını söyledi. Bana hpv dna testi yaptırmamı ve bende hpv olduğunu söyledi ve 400 liralık bir doğal içerikli kapsül verdi. Nasıl bu kadar emin olabiliyor anlamıyorum. Özel hastane olduğu için ve ilaç firmasıyla anlaşmalı olduğu için sanki bilerek yapıyor gibi geldi. Her siğil hpv mi merak ediyorum?

Durum
    Honey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Cevap: Her Siğil Hpv mi

Evet her siğil hpv virüsünden kaynaklı.Ve 200 tane türü var diye biliyorum.Ama bunlar hepsi aynı yeri etkilemiyor mesela elimizde çıkanlar ile genital bölgede çıkanlar aynı tip değil.Tam olarak nerde sigiliniz var bilmiyorum ama bacak arasında genital siğil kaynaklı olabilir mi emin değilim.Bunu hpv DNA testi yaptırmadan bilemeyiz ne yazık ki.Verdigi 400 liralık doğal içerikli kapsül Ahcc mi acaba ?

Durum
    Yeni Üye

Papillex verdi bana. Siğilim genital bölgeme iki parmak uzaklıkta kalça kısmımdaydı. Umarım bir daha çıkmaz. Çok fazla farklı ve birbirine tezat bilgiler var.

Durum
    Yeni Üye

Alıntı Honey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet her siğil hpv virüsünden kaynaklı.Ve 200 tane türü var diye biliyorum.Ama bunlar hepsi aynı yeri etkilemiyor mesela elimizde çıkanlar ile genital bölgede çıkanlar aynı tip değil.Tam olarak nerde sigiliniz var bilmiyorum ama bacak arasında genital siğil kaynaklı olabilir mi emin değilim.Bunu hpv DNA testi yaptırmadan bilemeyiz ne yazık ki.Verdigi 400 liralık doğal içerikli kapsül Ahcc mi acaba ?
    Papillex verdi bana. Siğilim genital bölgeme iki parmak uzaklıkta kalça kısmımdaydı. Umarım bir daha çıkmaz. Çok fazla farklı ve birbirine tezat bilgiler var.

Durum
    Negatif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Papillex i merak ediyorum aslında

Durum
    Malik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

hpv virüsünün bazı tipleri siğil yapar. Bence sana ahcc kullanmanı tavsiye eden bir doktorda büyük ihtimalle hpv konusunda bilgili biridir.

Bu Konu için Etiketler