Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu
Toplam 28 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Kyriterapi mi koter mi?

Durum
    mert2036 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Cevap: Kyriterapi mi koter mi?

Alıntı Umay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Koter yaptiran arkadaslar cevaplayabilirse sevinirim. Ben sadece 1 tane sigile koter yaptirmistim onun oldugu yerde bi sertlik ve beyazlik var çıkıntı degil. Görünürde de siğil gibi değil sadece beyaz bi iz. Ama sert o kısım sizde de böyle mi? Koter izi dediğiniz bu mu yoksa orada hala siğil olmasindan şüphelenmeli miyim?
    Koter yapılan yerde aynı tarıf ettıgın gıbı olusumlar bendede var doktor siğil olmadıgını soyledi

Durum
    Umay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Honey yeni degil. Ilk ogrendigimde yapılmıştı 6aydan fazla gecti uzerinden ama sert yani orası normal cilt gibi degil ha goruntude sigil degil gibi ama

Durum
    Kıdemli Üye

Alıntı mert2036 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Koter yapılan yerde aynı tarıf ettıgın gıbı olusumlar bendede var doktor siğil olmadıgını soyledi
    Aynen mert bana da doktor sigil yok dedi ozellikle sordum onu degil dedi ama sadece goz ile bakinca insan suphede kaliyor iste.

Durum
    Kıdemli Üye

Alıntı bunny Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    koter çok acıtıyor mu acaba lokal anesteziymiş ama sonrası nasıl bakımı falan zor mu dışarı çıkabiliyor musunuz yoksa eve hapis mi bir süre
    Hayir tabiki eve hapis falan degilsin. Koterin acısını hissetmiyosun anestezi iğnesi acıtıyor sonra bise yok. Bi gun islatmamaya calis demisti doktor sonra kabuk bagladi 2 hafta icinde de gecti kabuk falan. Ama sonradan acima diye bise yok

Durum
    mert2036 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Aynen mert bana da doktor sigil yok dedi ozellikle sordum onu degil dedi ama sadece goz ile bakinca insan suphede kaliyor iste.
    Büyümüyorda beyaz iltıhap gıbı duruyor

Durum
    Henry - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Doktorum beni dermatoloji ye yönlendirmedi. Bu yüzden temmuz ayında yapılan koter den bu yana hic kontrol olmadı. 2 gün once kendim kontrol ettim ve sonuc hüsran. 5 tane minik sigil. Kendim dermataloga gittim. Kyriteropi yapılacak ve 2 haftada bir kontrol. Siz siz olun koter sonrası dermatologa gidin ve sıkı takip edin.

Durum
    Eichmann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Koter yaptiran arkadaslar cevaplayabilirse sevinirim. Ben sadece 1 tane sigile koter yaptirmistim onun oldugu yerde bi sertlik ve beyazlik var çıkıntı degil. Görünürde de siğil gibi değil sadece beyaz bi iz. Ama sert o kısım sizde de böyle mi? Koter izi dediğiniz bu mu yoksa orada hala siğil olmasindan şüphelenmeli miyim?
    Bir uzmana gösterin derim koter yaptığım yerlerin yanında tekrar çıkmıştı benim.

Ayrıca da mahvetti diyen arkadaşlara soruyorum 5 günde tamamen geçmiyor mu ? Kriyoterapi oldum 1 haftadır hala geçmedi yaralar. Afedersiniz penisim erekte olduğunda tekrar açılıyor. Koterde böyle bir sorun olmamıştı

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Ben hem koter yaptırdım hem kriyoterapi.

Açıkçası kriyoterapi benim için daha konforlu oldu. Koter'in çok daha etkili oldugunu biliyorum ama iyileşme süresi de uzun ve anestezi yapıyorlar maalesef.
    Ama kriyoterapi de girdin çıktın bitti günlük hayatına devam ediyorsun ve koterdan daha hızlı iyileşiyor.

Durum
    Yeni Üye

Koterde 2 hafta iyileşme süresi vardı. Ayrıca belden igne ile bel altı uyusturuyorla. Hastanede 6 saate yakın yattım. O da ayrı bir cile. Evet Koter daha etkili diyorlar ancak yine cıktı bende sigil. Cok da inanmıyorum buna bu yüzden. Genel cerrahlar islemi kendileri yapabilmek icin bunu dediklerini düsünüyorum. Dermatologa yönlendirince isleri bitiyor cünkü. Yarın kiroya gircem sonucları yazarım umarım hemen ayaga kalkabilirim.

Durum
    Yeni Üye

Yeni deri olusumu oluyor o yüzden beyazlık yapıyor bende de olmustu sonradan gecti