Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123 SonuncuSonuncu
Toplam 28 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Kyriterapi mi koter mi?

Durum
    Henry - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Kyriterapi mi koter mi?

2 ay önce koterle makat taki sigiller imi yaktırmıstım. Ancak yeniden minik sekilde cıkmaya basladılar. Koter islemi sonrası 2 haftada zor iyileşti yaralar ve tekrar koterle girmeye korkuyorum. Kyriterapi önerir misiniz

Durum
    hpvvv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Cevap: Kyriterapi mi koter mi?

Lazerle yakmayı öneriyorum

Durum
    bunny - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Bende makat ve makat kanalı içindeki siğiller için koter yaptıracağım özelde.. devlet cihazlar pahalı olduğundan ameliyatta ekzisyon yapıyor anca.

Durum
    Yeni Üye

Lazer yöntemini deneyen var mıdır

Durum
    Eichmann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Her iki yöntemi de denedim en iyisi koter. Yaralar çok çabuk iyileşiyor viral yükü en iyi düşüren o fakat çok çok az olsa da izi kalıyor.

Durum
    hpvvv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Ben lazerden memnun kaldım yaralarım daha hızlı iyileşti koter beni mahvetti

Durum
    Yeni Üye

Dermatoloji ye gittim bu sefer doktor kyriterapi ile alırız dedi koterle göre daha konforluymus burdan cıkıp işe bile gidebilirsin dedi. Vücuttan bu virüsü atana kadar bu islemler devam edecek dedi. Ahcc yi de sordum evet kullanabilirsin dedi. Yüzde yüz sonuc yok ama denemekte fayda var dedi. Sanırım kyriterapi denicem bu sefer. Koter sagolsun beni mahvetti.
    Bu hastalıgın cözümü yok gibi davranışları ve umutsuz bakışlar moralimi bozuyor psikolojimi saglam tutmaya calısıyorum.

Durum
    Umay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Koter yaptiran arkadaslar cevaplayabilirse sevinirim. Ben sadece 1 tane sigile koter yaptirmistim onun oldugu yerde bi sertlik ve beyazlik var çıkıntı degil. Görünürde de siğil gibi değil sadece beyaz bi iz. Ama sert o kısım sizde de böyle mi? Koter izi dediğiniz bu mu yoksa orada hala siğil olmasindan şüphelenmeli miyim?

Durum
    Honey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Alıntı Umay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Koter yaptiran arkadaslar cevaplayabilirse sevinirim. Ben sadece 1 tane sigile koter yaptirmistim onun oldugu yerde bi sertlik ve beyazlik var çıkıntı degil. Görünürde de siğil gibi değil sadece beyaz bi iz. Ama sert o kısım sizde de böyle mi? Koter izi dediğiniz bu mu yoksa orada hala siğil olmasindan şüphelenmeli miyim?
    Eğer yeni yaptırdıysanis 10 15 günlük iyilesme döneminde öyle bir görüntü bende de olmuştu.Hatta doktora sormuştum siğil mi diye kabuk gibi bişey oluyor sanırım.Koter izi yanık izi gibi koyu iz kalıyor yapılan yerlerde.Benim 5 ay geçti koter izinden ben kendim de bulamıyorum izler zamanla hafifliyor .

Durum
    bunny - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

koter çok acıtıyor mu acaba lokal anesteziymiş ama sonrası nasıl bakımı falan zor mu dışarı çıkabiliyor musunuz yoksa eve hapis mi bir süre