Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 14 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 14 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hpv ve Biyopsi Hk.

Durum
    İptalediyorum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Cevap: Hpv ve Biyopsi Hk.

Merhaba yine ben; sanırım kaygı frekansına girmiş durumdayım; biyopsim 3 ay önce temiz geldi; 6 ay beklemem gerektiğini söylediler kontrol için. Ben tabi dayanamayıp 3 ay sonra farklı bir hastanede smear verdim ısrarla. Smear bozuk ifadeler var karsinoma in situ gibi. Ben buna inanmıyorum inanmak da istemiyorum ahcc takviyesine başladım bu işten beni sıyırmasını ümit ederek aptal bir rapor yüzünden gene uykularım kaçar oldu.. smearı odada bulunan bi sağlık personeli almıştı doktor değil; tam da bilmiyo gibiydi sizce yanılmış olabilir mi? Raporda bariz şekilde olumsuz şeyler yazıyor.. bu uyumsuzluğu kendi lehimde sonuçlandırmak istiyorum bazı doktorlar zalimce rahim ağzı alınır ifadesi sarf ett

Durum
    Gunes15 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Alıntı İptalediyorum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba yine ben; sanırım kaygı frekansına girmiş durumdayım; biyopsim 3 ay önce temiz geldi; 6 ay beklemem gerektiğini söylediler kontrol için. Ben tabi dayanamayıp 3 ay sonra farklı bir hastanede smear verdim ısrarla. Smear bozuk ifadeler var karsinoma in situ gibi. Ben buna inanmıyorum inanmak da istemiyorum ahcc takviyesine başladım bu işten beni sıyırmasını ümit ederek aptal bir rapor yüzünden gene uykularım kaçar oldu.. smearı odada bulunan bi sağlık personeli almıştı doktor değil; tam da bilmiyo gibiydi sizce yanılmış olabilir mi? Raporda bariz şekilde olumsuz şeyler yazıyor.. bu uyumsuzluğu kendi lehimde sonuçlandırmak istiyorum bazı doktorlar zalimce rahim ağzı alınır ifadesi sarf ett
    Sen böyle yaparsan kendi kendini hasta edersin.. Kişi kendi kendinin doktorudur derler bunu unutmamalısın. Farzet ki sonucun kötü geldi olabilir dünya hali bu hayatta her şey insanlar için çünkü o zamanda farklı bir tedavi şekliyle kurtulursun bak bende hpv taşıyorum hem senden daha ileri seviyede hücresel bozulmam bile var yani bana bakıp beterin beteri var diye kendini teselli edebilirsin

Durum
    İptalediyorum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Doğrusun yine güneş; evet bir de şuur altıma inandırabilirsem.. teşekkğrler desteğin ve umut aşılamab için. Kendim için ve sizin için şifalar yağsın dilerm🙏🏼 İnanan herkes temiZlensin bu forumda

diyelim aminler

Durum
    erincgemi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Merhabalar sizin son durum ne oldu? Smear ne cikmis?