Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu
Toplam 21 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: E-sigara kullananlar ?

Durum
    üzgün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Cevap: E-sigara kullananlar ?

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Canım sen hangi marka olanı kullanıyorsun ? Ben zamanında 200 tl vermiştim. Evet ben de iyi alışmıştım e-sigaraya aslında.
    Ben eleaf just s kullanıyorum.baslangic setleri arasında tutulan bir cihaz.fiyatida 150-200 TL arasında degisiyor

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı üzgün Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben eleaf just s kullanıyorum.baslangic setleri arasında tutulan bir cihaz.fiyatida 150-200 TL arasında degisiyor
    Ben de joyetech ego aio kullanmıstım likit seçme ve agırlıgını neye göre yapıyorsun peki? bazılarının bogaz icimi ya da çekimi çok agır oluyor ya da ilk anda yakıyorlar bogazı. mesela e-sigaranı 1 gece calıstırmadıgında sabah acıp ıctıgınde, bogazını yakmıyor mu?

Durum
    Yeni Üye

Ben de joyetech ego aio kullanmıstım likit seçme ve agırlıgını neye göre yapıyorsun peki? bazılarının bogaz icimi ya da çekimi çok agır oluyor ya da ilk anda yakıyorlar bogazı. mesela e-sigaranı 1 gece calıstırmadıgında sabah acıp ıctıgınde, bogazını yakmıyor mu?
    Likitin ağır olması içindeki nikotin miktarına ve pg(propilen glikol)oranına bağlı oldugunu biliyorum.ilk başladığımda 0,6 mg nikotin ile başladım ve 1 ay sonra 0,3 mg nikotin e dusurdum ve şuan 0,3 ile devam ediyorum.ilerleyen aylarda yapabilirsem 0 mg nikotin içmeye ve en sonunda e- sigarayı da bırakmayı planlıyorum.sabah ilk içtiğinde boğaz yanması kullandığın likit ile doğrudan alakalı olduğunu düşünüyorum .belki tam olarak buharlamaya bagazinin alışkın olmaması da etkilemiş olabilir

Durum
    Admin

Likitin ağır olması içindeki nikotin miktarına ve pg(propilen glikol)oranına bağlı oldugunu biliyorum.ilk başladığımda 0,6 mg nikotin ile başladım ve 1 ay sonra 0,3 mg nikotin e dusurdum ve şuan 0,3 ile devam ediyorum.ilerleyen aylarda yapabilirsem 0 mg nikotin içmeye ve en sonunda e- sigarayı da bırakmayı planlıyorum.sabah ilk içtiğinde boğaz yanması kullandığın likit ile doğrudan alakalı olduğunu düşünüyorum .belki tam olarak buharlamaya bagazinin alışkın olmaması da etkilemiş olabilir
    Sende oluyor mu peki bu? senin likitinde ve kulandıgın modelde? ben de 0,6 almıstım keske 0,3 alsaymısım haha.

Durum
    Yeni Üye

Sende oluyor mu peki bu? senin likitinde ve kulandıgın modelde? ben de 0,6 almıstım keske 0,3 alsaymısım haha.
    Hayır bende olmuyor .

Durum
    Admin

Hayır bende olmuyor .
    Teşekkürler

Durum
    drmedusa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye
    Nereden
    İSTANBUL, YENİKAPI

Arya senin paylaşımların sigara zararları konusunda farkındalık sağlıyor. Bir hekim olarak teşekkur ediyorum sana )
    Yard.Doç.Dr Levent TÜRK (Dr. Medusa) Muayehane: Küçük Langa Caddesi, No:30 – 12 YENİKAPI/ İSTANBUL 0505 600 40 10 – 0212 586 81 80 Mail: drleventturk@gmail.com

www.leventturk.com.tr

Durum
    Admin

Alıntı drmedusa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arya senin paylaşımların sigara zararları konusunda farkındalık sağlıyor. Bir hekim olarak teşekkur ediyorum sana )
    Ne konuda bir farkındalık sağlıyor Levent Bey? Ben sigara içiyorum da... En azından zararınıı minimum'a indirsek diye dusunuyorum.

Durum
    Fila - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Banlı Üye

Ben kullanıyorum... Bu işin Prof'u sayılırım.. Her türlü sorularınıza cevap verebilirim...

Durum
    patirik3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Arya her konuya değiniyor sun sen nasıl bı kraliçesinin 🥰 ben en az zararsız olana indirdim mesela kent white sen ne yaptın yıl 2021 🙈

Bu Konu için Etiketler