Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu
Toplam 24 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Propolisim sigil uzerine kullanimi

Durum
    bloggg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Cevap: Propolisim sigil uzerine kullanimi

Ben direk damlatıyorum üzerine. parmağımla yaydırıyorum miniklerin üzerine de (cinsiyet erkek)

Durum
    cgdmsrgll - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Bence de yaktir bi an önce
    Alıntı çalıkuşu26 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dilerim bir an önce geçer. Kasımda kontrolüm var smear yerine yaktırmak daha doğru olacak sanırım. 8 ay oldu atamamis vücut 😞

Durum
    Özel Üye

Sigillerde azalma oldu mu ve her gun yapiyo musunuz
    Alıntı bloggg Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben direk damlatıyorum üzerine. parmağımla yaydırıyorum miniklerin üzerine de (cinsiyet erkek)

Durum
    Tecrübeli Üye

Alıntı cgdmsrgll Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sigillerde azalma oldu mu ve her gun yapiyo musunuz
    20 gündür sürüyorum. sadece 1-2 gün aksatmışımdır. Her gün yapmaya çalışıyorum. Küçükler de işe yaradı. 2 tane büyük var onları tam kurutamadı ama küçülttü. Sabırla devam ediyorum. İnşallah onları da kurutursa burda sevinçle paylaşırım.

Durum
    Umay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Ben de propolisi hem ictim hem de haricen kullandım. Elma sirkesini kucuk pamuklara damlatip bantliyorduk ya ben sirke yerine propolisi o sekilde kullandim. Kesinlikle faydasinin oldugunu düşünüyorum ancak cok maliyetli ve yorucu bi uygulama oluyor. Her gun minik minik ugrasmak surekli kontrol etmek inanin yoruyor. Daha kalıcı ve hızlı yöntemler öneririm psikolojik sağlamlık acisindan da.

Durum
    Sister09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

20 gündür sürüyorum. sadece 1-2 gün aksatmışımdır. Her gün yapmaya çalışıyorum. Küçükler de işe yaradı. 2 tane büyük var onları tam kurutamadı ama küçülttü. Sabırla devam ediyorum. İnşallah onları da kurutursa burda sevinçle paylaşırım.
    Ben de altı gündür hem içip hem de siğil üzerine sürüyorum ama bı değişiklik yok şu an ve siğillerim çok minik ve sayıca fazla senin küçük siğiller ne kadar sürede geçti ve propolisi sürünce çok fazla yaniyo mu canın

Durum
    Sister09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Merhaba arkadaslar sitede propolisi sigil uzerine kullananlar olmuş. Nasıl kullandiniz ne siklikla uyguladiniz anlatabilir misiniz? Ben peceteye damlatıp üzerine koydum. Benim ic dudak kisimlarinda siğiller o bolgede deneyip zararini goren oldu mu ve her gun mu yoksa 2 3 gunde bir mi yapmaliyim bunu
    Araştırdım İbrahim Saraçoğlu sigilin üstüne sürüp hem de iciceksin diyodu zaten bu sitede çok fazla kullanan var ben de bı on gündür içiyorum propolisi ilk üç gün sabah akşam 20 damla içtim daha sonra akşam uyumadan 20 damla ve her akşam altı gündür vajinanın iç dudakları arasındaki siğillerime sürüyorum streç filmi bayaa alıyorum sonra katılıyorum üst üste küçük post it kağıt büyüklüğünde oluyo propolisi onun üstüne damlatıp vajinama sürüyorum sonra o streç çöpe vajinandaki propolise başka bişey yapmaya gerek yok çamaşırını giy toplan ama çamaşırına bulaşabilir propolis onun dışında altıncı gününde şunu söyleyebilirim bugün çok fazla yakti canım yandı baya yikamamak için zor tuttum ama sabretcem ise yarayacağını düşünüyorum umarım en kısa sürede geçer de buraya olumlu şeyler yazarım ayrıca sabah akşam bir bardak süt kahvaltıya önem veriyorum günde üç bardak yeşil çay içiyorum haftada iki defa falan kefir içiyorum sigarayı çok azalttım bakalım nolcak umarım hepimizde işe yarar denedigimiz şeyler

Durum
    Özel Üye

Bu basligi actigimdan beri hem iciyorum 15 damla pekmeze dokup hem de suruyorum. Ben peceteye damlatip peceteyi ic dudak uzeri e kapatiyorum bi tane buyuk vardi o kuculdu miniklerde kuculdu gibi hissediyorum. Ilk surdugum an 1 dk kadar canimi yakiyo sonrasinda bir sey hissetmiyorum

Durum
    Tecrübeli Üye

Bu basligi actigimdan beri hem iciyorum 15 damla pekmeze dokup hem de suruyorum. Ben peceteye damlatip peceteyi ic dudak uzeri e kapatiyorum bi tane buyuk vardi o kuculdu miniklerde kuculdu gibi hissediyorum. Ilk surdugum an 1 dk kadar canimi yakiyo sonrasinda bir sey hissetmiyorum
    Her gün uyguluyor musunuz siz de ? Siğillerin durumu nedir sayılarında azalma var mı?
    Ben de şöyle oldu: küçükleri yok ediyor ama büyükleri şuan için sadece küçültebildi. yani kurutamadı ve kullanmaya başlayalı 30 gün oluyor... şimdiye kadar kurutması gerekirdi bence. aldaraya geçiş yapıcam sanırım büyük siğiller için. ‘Ler dediğim de hepi topu 2 tane

Durum
    Özel Üye

Regl oldum o yuzden devam edemedim dun tekrar basladim ama niyeyse cok etkili olacagini duaunmemeye basladım bi haftada etkisini gosterirdi bence. Yerinizfe olsam verrutol kullanirdim. Benim verrutol kullanamayacagim bi bolgede. Aldara tekrar cikartmiyo. Bi kere verrutol sürüp aldara kullanabilirsiniz sigil cikan bolgelere
    Her gün uyguluyor musunuz siz de ? Siğillerin durumu nedir sayılarında azalma var mı?
    Ben de şöyle oldu: küçükleri yok ediyor ama büyükleri şuan için sadece küçültebildi. yani kurutamadı ve kullanmaya başlayalı 30 gün oluyor... şimdiye kadar kurutması gerekirdi bence. aldaraya geçiş yapıcam sanırım büyük siğiller için. ‘Ler dediğim de hepi topu 2 tane