Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Makatta kaşıntı ve siğil benzeri.

Durum
    korkuyorumyardimedin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Makatta kaşıntı ve siğil benzeri.

Makat kısmında çıkan siğil benzeri şey.
    Arkadaşlar merhaba VDRL-RPR ve TPHA testim Pozitif. Şuan hali hazırda tedavi görüyorum.
    VDRL-RPR 1/128 Pozitif ve TPHA ise 1/2560 POZİTİF.
    Doktorum bana 32 gün önce Pozitif olduğum için 2 adet Deposilin 2.400.00 UI yazdı ve 1 er hafta arayla yaparak iğne bittikten 10 gün sonra yanına gelmemi ve tekrardan test yapacağını söyledi. Tekrar gittim. VDRL-RPR değerim yine 1/128 Pozitif bu sefer TPHA yaptı ve 1/2560 POZİTİF geldi.
    Değerler yüksek dedi ve bugün sabah toplam 10 gün boyunca kullanacağım her gün 2 adet damar yoluyla enjekte edilecek NOVESEF 1g/10ml yazdı ve bunları 10 gün yaptırıp 10 gün sonra tekrar test yapacağını belirtti.
    Makat kısmında haziran ayında kaşıntı ve ağrı şikayetiyle genel cerrahiye gittiğimde bana enfeksiyon oluştuğunu söyledi ve 3 Adet krem 1 adet fitil ve 1 adet şurup yazdı, kullan geçmezse eğer yanıma gel dedi. Kullandım. Hiç bir sorun kalmadı fakat son 1 haftadır makatta kaşıntı ve elime gelir büyüklükte bir siğil oluştuğunu fark ettim. Hpv testi için randevu aldım pazartesi sabah testim genel Cerrahiden yaptırıyorum. Sizinle görsel paylaşmak istiyorum lakin biraz buradaki kurallara aykırı olur diye biraz da iğrençlik olmaması adına görüntülemek için link bırakmak istedim.
    Sizce nasıl bir yol izlemem gerekli.
    HİV testi için de Mavilab ne denli uygundur.
    Şüpheli ilişkimden sonra bugün 68.gündeyim ve maalesef halen sifiliz hastasıyım.
    Titre değerlerim hakkında bir yorumu olan var mı. Titre değerleri neyi ifade ediyor.?
    Saygılar.
    Resim linki bıraktım. Oluşan siğil ler çok net HPV ye benziyor. Doğru muyum sizce.

Durum
    Kaderkısmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Cevap: Makatta kaşıntı ve siğil benzeri.

Sigil gibi geldi bana ya

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Merhabalar,

Öncelikle geçmiş olsun. Biz net bilemeyiz doktor anlar bana da biraz siğil gibi geldi ama dediğim gibi son söz doktorundur biz bu konuda uzman değiliz.

Not: Bu tip fotograflar koymamanızı rica ediyorum, linki siliyorum.

Durum
    korkuyorumyardimedin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

@arya çok teşekkür ederim. Çok sağolasın. Genel cerrahi randevum pazartesi. İnşallah bir şey yoktur. Şuan hali hazırda NOVESEF 1g/10ml kullanıyorum.
    HPV için yapacağım testi ve HİV testi in sonuçlarını etkiler mi bu. Yarın HİV testi yapıcam. Mavi Lab beylikdüzünde.

Bu Konu için Etiketler