Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 19 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 19 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Deflagyn ile hpv negatif

Durum
    Hpvbursa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Cevap: Deflagyn ile hpv negatif

Bence farkli faktorler var hikayenizde onlar da etkili olabilir. Asi olmussunuz, uzun bir surec gecirmissin kim bilir neler yaptiniz surec boyunca. Gecmis olsun cok sevindim 😊

Durum
    ahmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Alıntı Hpvbursa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bence farkli faktorler var hikayenizde onlar da etkili olabilir. Asi olmussunuz, uzun bir surec gecirmissin kim bilir neler yaptiniz surec boyunca. Gecmis olsun cok sevindim 😊
    Sanmiyorum. Deneylerde deflagynle 3 ayda negatif gorulme orani cok yuksek %50den fazla

Durum
    gecerdimi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

bugün kullanmaya başlıyorum. smearim temiz ancak hpv 18 olduğu için doktorum üç kutu kullanmamı önerdi. negatife dönmeye inanarak kullanıcam. altı ay sonra inşallah negatife döndüm yazarım buraya tekrar.

Durum
    Hpvli28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Evet uzun zaman gecirdik ama emin olun bu sureçte bu sitede olan herkesin disinda ekstra bir sey yapmadık.
    Mesela biz hpv oldugumuzu ögrendikten sonra aşı olduk. Ki bir cok doktor aşınin bulaştan önce etkili oldugunu daha sonrasında yapilmasının gereksiz oldugunu savunuyordu. Bir doktorumuz yaptırmamızı onerdi onunda dışında, ara ara düzenli düzensiz propolis kullandik.
    En son yine doktorumuz hpv icin deflagyn onerdi ve negatif olacaksınız dedi. Bir umut kullandik deflagyn bittikden 3 ay sonrada test yaptırdık sonuç negatif geldi.
    Bende yaklasık 1-1.5 yıldır sigil cikarmiyorum. Sigara alkol devam açık konuşmak gerekirse

Durum
    catty - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Merhaba, benim de tip 16,39,6,11 var. Yaklaşık bir yıldır düzenli ilişkim var bir ay önce hpv olduğumu öğrendim. Eşli tedavi nasıl oldunuz? Hapları birlikte kullanmak mı tedaviden kastettiğiniz? Bir de deflagyni eşli kullandığınızı söylemişmişsiniz sanırım o nasıl oluyor? Son olarak da cinsel birlikteliğe nasıl devam ettiniz Çok soru sordum ama süreciniz çok güzel ilerlemiş çok sevindim 🙏🏼 Cevaplarsanız çok sevinirim..

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı Hpvli28 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet uzun zaman gecirdik ama emin olun bu sureçte bu sitede olan herkesin disinda ekstra bir sey yapmadık.
    Mesela biz hpv oldugumuzu ögrendikten sonra aşı olduk. Ki bir cok doktor aşınin bulaştan önce etkili oldugunu daha sonrasında yapilmasının gereksiz oldugunu savunuyordu. Bir doktorumuz yaptırmamızı onerdi onunda dışında, ara ara düzenli düzensiz propolis kullandik.
    En son yine doktorumuz hpv icin deflagyn onerdi ve negatif olacaksınız dedi. Bir umut kullandik deflagyn bittikden 3 ay sonrada test yaptırdık sonuç negatif geldi.
    Bende yaklasık 1-1.5 yıldır sigil cikarmiyorum. Sigara alkol devam açık konuşmak gerekirse
    Deflagyn hpv'yi negatif yapamz genelde. Sizde yapmış olabilir ama genele baktığımızda burada deflagyn ile negatif olan tek kişisiniz. Ben de sürece bağlıyorum sadece deflagyn ile değil.

Durum
    Ayça - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Bende deflagyn ve biokadın la negatif oldum hemde 15 sene süren pozitflik sonunda siğil yoktu hpv 33 vardı 2 kez biyopsi aşılar herşey yapıldı hep pozitifti ama jel ve fitili kullandım negatife döndüm 6 ay sonra tekrar hpv testi yaptırdım yine negatifim çok şükür 15 senedir evliyim ve tek eşliyiz evlenince eşimden geçti bu arada

Durum
    Şaşkın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Deflagyn negatif yapar, hpv tedavisinde asıl odak nokta hücresel bozulmadır dolayısiyla jeller fitiller buna odaklanır. Hepsinin çalışma mekanizmasida bölgesel bağışıklığı arttırmaktır. Cin1-2 gibi hafif orta değişimlerde kullanılır. Cin3 riske atılmak istenmez cünkü. (Grupta deflagyn sayesinde cin3 atlatanda var bu arada) bölgesel bağışıklığın yükselmesi bölgeyi tutan virüsün atılmasını kolaylaştırır. Şöyle düşünün ahcc kullandırmayan doktorların çıkış noktası hpv'nin kana karışmayan deri virüsü olmasıdır. Genel bağışıklığın yükselmesinin etkisi bir miktar bölgeyi etkileyebilir ancak jeller direkt deriye uygulanan bağışıklık güclendiricilerdir. Yine grupta bizzat genital bölgeye d vitamini enjekte ettirenlerde vardı. Mantığı umarım açıklayabilmisimdir. Doktorumun öneriside buydu şunu kullansam bunu kullansam diye sıralarken gülerek 'önemli olan oranın bağışıklığı' demisti. Bu arada benim kisisel tavsiyem hem vücut genel bagisiklığının yükseltilmesi hem de bölgesel bir tedavi uygulanmasıdır. Burada bağışıklık güclendirmekten kasıt eksik vitaminlerin tamamlanması, kan değerlerindeki anormalliklerin saptanması ve ahcc gibi T hücrelerini arttıran takviyelerin alınmasıdır. Ben deflagyn kullanmıştım ancak fiyatından ötürü alamayacak olanlar icinde papil-of gibi fitiller önerebilirim. Hic yoktan iyidir.

Durum
    derbeder - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Alıntı Ayça Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende deflagyn ve biokadın la negatif oldum hemde 15 sene süren pozitflik sonunda siğil yoktu hpv 33 vardı 2 kez biyopsi aşılar herşey yapıldı hep pozitifti ama jel ve fitili kullandım negatife döndüm 6 ay sonra tekrar hpv testi yaptırdım yine negatifim çok şükür 15 senedir evliyim ve tek eşliyiz evlenince eşimden geçti bu arada
    Merhaba 15 sene pozitif olmanız dikkatimi çekti hamilelik vs geçirdiniz mi bu dönemde acaba çok uzun bir sene geldi korunma kıl tüy beslenme bunları nasıl yaptınız