Toplam 2 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 2 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Kolposkopi sonucu HSIL çıkanlar var mı?

Durum
    glstn91 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Kolposkopi sonucu HSIL çıkanlar var mı?

Yine benn biyopsi sonuçlarım çıktı CİN yazmiyor HSIL çıktı ve leep olucam HSIL hakkında bilgisi olanlar varsa paylaşabilir mi? Kötü bir durum olduğunu biliyorum doktor CİN ve HSIL farklı şeyler dedi ama açıklamada yapmadı. Bu arada doktorumun asistanı vardı HVP yi nasıl atarım vücuttan diye taammm bir şeyler sorucaktım ki suratıma lönk diye HÖVÖPÖ VÜCOTTON ATILMAZZZ diye yapıştırdı tabikide moralım yerlerde yak bir sigara diyorum ama duyduğum gibi bırakmıştım sizlede paylaşmak istedim herkese acil şifalar.

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: Kolposkopi sonucu HSIL çıkanlar var mı?

Benim leep olmadan önce biyopsimde cin3 cıkmıstı

Hsil cin2 ya da cin3 anlamına geliyor canım. Farklı seyler diyor ama bir arastır internetten istersen, yani tabii ki farkları vardır ama sonuc olarak kanser öncüsü lezyon mudur? evet. Alınması gerekir mi? Evet. Konu bizim icin burada kapanıyor, diger tıbbi olaylar doktorun bilgisinde tabi

Bosveeer, sureklı herkese nasıl atarım vucuttan diye sorma hahahah. Takıl bize hayatını yaşa, bol sogan bol sarımsak, suplementlar, ahcc, az sigara vs vs atacagız zamanla zaten 1 yıldan sonra geriliyor.

Bu Konu için Etiketler