Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yeniden HPV

Durum
    Beyfendi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Yeniden HPV

Merhaba arkadaþlar selamlar arya bayadýr forumda konularý ve forumdaki mesajlarý okuyorum ama bende konu acmak istedim 2018 nisan 10 unda hpv oldugumu öðrendim doktora gittim 10 adetti sonra 40 adet oldu hepsini verrutol ile yok ettim kýrmýzý sivilce gibiydiler mayýs 30 gibi tedavi bitti kurtuldum yalnýz 2022 yýlýna kadar hic sigil cýkmamýþsý buda negatif olmuþ olmamdý galiba test yaptýrmadým tatile cýkmadan önce 2 bayandan oldum ama net hatýrlamýyorum þuan onlardanmý bulaþtý diye þuan 5 adet var yine ayný doktora gittim bu sefer duoderm ve bepanten krem verdi 1 aydýr onlarý vuruyorum zaman zaman þuan yeni cýkan sigil gibi yok ama çok kaþýnýyor kaþýntý kremi sürüyorum yine care yok biraz duruyor sonra tekrar kaþýnýyor yeni bi doktor buldum amelyat edip kökden yakýyor alýyor arkadaþým olmuþ öneriyor sýkýcý olmaya baþladý artýk benim için fikriniz nedir lütfen bilgilendirirmisiniz bugun tekrar doktora gidiyorum

Duoderm asit

Bepanten krem

Vilavit V-firstect with colostrum

kullanýyorum içeriði baya da iyi doktorum verdi çin genevi ve arý sütü varmýþ bundan kullanan varmý ?

Bi yanlýþýmýz olduysa affola yeniyiz 🙏🏼 Gece uyandýrýyor sürekli kaþýntý sabahýn köründe üye olup konu acýyorum😕

Durum
    Arya - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: Yeniden HPV

merhabalar, yazýnýzda 2 bayandan oldum demiþsin? 2 ''kadýnla'' mý birlikte oldunuz bunu mu demek istediniz?

Mayýsýn 30unda sigillerden kurtulmuþ olmanýz aslýnda tedavinin bittigi anlamýna gelmiyordu, hpv hala vücudunuzdaydý bence. Siz gidip üstüne 2 kiþiyle de birlikte oldugunuz için hem onlardan bir þeyler almýþ hem de siz de bulaþtýrmýþ olabilirsiniz. Bence virüs zaten vucudunuzdaydý sadece sigil cýkarmamýstýnýz.

Durum
    Beyfendi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Cevap: Yeniden HPV

2018 den bu zamana kadar cýkmýyordu ama negatif olmamýþým o zaman ölemi diyosunuz? vucut direncim düþtüðü içinmi yeniden tekrarladý yani kendimi negatif olarak düþünüyordum son zamanlarda beraber oldugum 1 inden süpelendiðim için gecmiþ olabilir diyorum negatif için uðraþýcam artýk takviyeler kullanarak