Toplam 9 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 9 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hpv kısa sürede

Durum
    Streshastası - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Hpv kısa sürede

Arkadaşlar ben tanimadigim biriyle bi anlık birşeyle üstümde boxer varken onun vajina bölgesine doğru yattım boynundan emme gibi birşey yaşadım sonra kondomla doggy sitilinde sürtünme yaşadım aradan 3 hafta geçti uyluk tarafında çok bir kaşıntı oldu bi ara şimdi yan yana olmasada uyluk tarafının iç kısmında bazı yerlerde sivilce tarzı düz ama elledigimde oynıyan şeyler var kızarmış bi şekilde duruyorlar sorum şu hpv bu kadar kısa sürede kendini belli edermi acaba hpv diye düşünüyorum bu aralar çok stres yaşıyorum aşırı derecede acaba ondan olabilir mi ve labaratuvarda test olsam güvenilirli 1 ay için

Durum
    Yeni Üye

Cevap: Hpv kısa sürede

Bu arada arkadaşlar o ilişki sonrası uruoplazma tespit edildi bende cinsel organımda aşırı yanma vardı klamidya belsoğukluğu mycoplasma üremedi kültürle bakıldı doktor antibiyotik duyarlılıkta yaptırmış tedradox 7 gün verdi bununla ilgilide bilginiz varsa yazarmisiniz çok zor durumdayım cidden

Durum
    Eichmann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Alıntı Streshastası Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar ben tanimadigim biriyle bi anlık birşeyle üstümde boxer varken onun vajina bölgesine doğru yattım boynundan emme gibi birşey yaşadım sonra kondomla doggy sitilinde sürtünme yaşadım aradan 3 hafta geçti uyluk tarafında çok bir kaşıntı oldu bi ara şimdi yan yana olmasada uyluk tarafının iç kısmında bazı yerlerde sivilce tarzı düz ama elledigimde oynıyan şeyler var kızarmış bi şekilde duruyorlar sorum şu hpv bu kadar kısa sürede kendini belli edermi acaba hpv diye düşünüyorum bu aralar çok stres yaşıyorum aşırı derecede acaba ondan olabilir mi ve labaratuvarda test olsam güvenilirli 1 ay için
    Kanki bu kadar ayrıntı vermesemiydin ya 😅
    Sürtünmeden dolayı aşınmış olabilir bi uzmana göster kuluçka süresi bu kadar kısa değil diye biliyorum ben

Durum
    Yeni Üye

Ayrıntı vermek istedim çünkü su 2.5 haftadır neler yaşadım çok zor gunler hastaneye gittim yanma var diye doktor penetrasyon yoksa hastalık baktirmana gerek yok dedi haydar dümenin yorumlarına bakıyorum sürtünmeyle mikrop bulaşır sadece diyor ve bu surtunme direk vajine penis temasi ama bende yanma var bu adamlar okumuş adamlar bu bilgileri niye veriyorlar anlamıyorum sonrasında başka hastanede bu teşhis kondu ve ilaç almaya başladım şuanda biraz geç oldu kollarımda bi ara kaşıntı vardı çok geçti 2 gün Önce de bacaklarımda aşırı bi kaşıntı vardı banyoya girip çıktım geçti ancak sivilce tarzı küçük kırmızı şeyler var 3 4 tane ayrı yerlerde acı yapmıyorlar ve kırmızı kırmızı izler var ben stresden diyorum ancak hpv de olabilir ama bu şekilde bulaşırmı bilmiyorum oburunede bulaşmaz diyorduk bulaşmış ve ben bundan önce hiv korkusu yaşamıştım bidaha gitmicem dedim ama bunları bilmiyordum hpv felan gittiğimde zaten birleşme yapmadım orda pişman olup çıktım lütfen bi baksaniz 1 aydan az sürede kendini belli edermi en azından kendimi teselli ediyim

Durum
    Yeni Üye

Arkadaşlar lütfen cevap verin kadından bana neler geçmiş resmen aşırı kaşınma vardı ve kaşıdıkça sivilce gibi kabarıyordu banyoya girince geçti ama oralarda sivilce gibi olmayan kırmzı izler var arya sen belki yardımcı olursun nedir bu makatta da yanma var deliriyorum gibi hissediyorum

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Bu şekilde başlık açamazsın.
    ''HPV kısa sürede'' gibi bir başlık olmaz! Forumu özenli kullanmanı tavsiye ederim. ilk ve son uyarı.

İyi akşamlar.

Durum
    Yeni Üye

Nasil duzelticem bilmiyorum bana biraz bilgi vermenizi istiyorum

Durum
    cgdmsrgll - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Senin derdini sadece doktorlar anlayabilir kasintin bu kadar coksa. Buradakilerin sana yardimci olabilecegini sanmiyorum. Std testleri var sanirim cinsel yolla gecen hastalik testi ondan yaptirip tedavi olabilirsin

Durum
    arslan_snn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Streshastası durumuna kayıtsız kalıyor değiliz ancak bu forumun amacı çoğunlukla HPV ye yönelik. HPV yi geçiren kişilerin oluşturduğu ve tecrübelerini paylaştığı bir dayanışma forumu. Forumda doktorlar var tabii ama senin anlattıkların diğer cinsel hastalıkları da içeriyor gibi görünüyor. Bir an önce doktora giderek hastalıkları teşhis etmenin ve stresi üzerinden atmanın senin için daha faydalı olacağını düşünüyorum.

Tek seferlik ilişki konusunda kendini şanssız hissetme. Forumda HPV

Bu Konu için Etiketler