Toplam 10 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Biraz morale ihtiyacim var

Durum
    Kaderkısmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Biraz morale ihtiyacim var

Her gün farklı bir ruh haliyleyim.Bu hpv illetiyle tanısalı neredeyse 1 hafta olucak.Daha cok yeni belki o yüzden bu kadar etkileniyorum ruh halim degisiyor anlayamıyorum.Ama tek bildigim artık aglamak istemedigim.Ama sürekli düsünüp düsünüp aglıyorum.Ben daha 1 hafta öncesine kadar böyle bir virüsten haberim bile yokken simdi icimde neler yasıyorum tarifi cok zor.Cok bunalımda oldugum bir dönemdeyim.Cok da zor bir dönem.Aileme söyleyemememk,annemle bunu oaylasamamamk ondan destek alamamak cok agır.Siğilimi yaktıralı 1 hafta oldu ya da olcak.Ama ben simdiden cok ehvamlanıyorum.Makat bölgemdeydi siğil,içine baktı parmagını soktu baya.Bunu yapan genel cerrahiydi,kadın dogumcuda baktı oda hayır icerde siğil yok dedi fakat ben anal ilişki yaşadım.Dışta olup içte olmaması bana ilginc geldi.Böyle bir sey mümkün mü?Bide sizce tipleme yaptırayım mı,cok mu önemli.Enfeksiyon doktorum böyle bir sey suanlık gerek olmadıgını eger sigil cıkarsa o zaman yaptırmam gerektigini söyledi.Lütsen bana yardımcı olun

Durum
    cgdmsrgll - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Cevap: Biraz morale ihtiyacim var

Hepimiz ilk ogrendigimizde o ruh halindeydik ve sitede su an kanser olan birisine ben denk gelmedim. Tedavine baslamissin iste ne guzel cok kafama takmamaya calis

Durum
    Tecrübeli Üye

Peki sigil yokken tipleme ysptırayımmı doktor sigil cıktıgında yaptır dedi

Durum
    Tecrübeli Üye

Neden kimse bir sey demiyor kendimi yalnız hissediyorum lütfen bir seyler yazın 😔

Durum
    cgdmsrgll - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Yalniz degilsin ve su an durumun buradaki ben de dahil olmak uzere çoğundan iyi. Benim oldugum sehirde yakma islemi bile yapamiyar ve ailem bilmiyo bi sekilde evden cikmaya calisiyorum hala tedaviye baslayamadim. Ağzimda supheli lezyonlar görüyorum. Ve vajinada sigiller olusmaya başladı. Senin sadece bir sigilim varmis ve onu da aldirmissin. Su an yapman gereken tek sey bagisikligini guclu tutmak baska hicbir sey yapamazsin. Gecmesini bekleyeceksin. Durumun kötu değil

Durum
    Tecrübeli Üye

Benimde ailem bilmiyor zor bir durum.Evet yaktırdım fakat tekrar cıkar bence sanmıyorum bir daha cıkmamazlık gibi bir durum,asırı asırı nadir bence.Agzında ki elzyonları atarsan bakanilirim bende kbb ye gittim 2 ayrı doktora baktılar biri kamerasız bakmıstı süphelendim baska gittim o kameruala baktım hicnir sey deid durumu analttım doktora bir sey yok dedi bende bir seyler var sanıyordum ama onların normal oldugunu belirtti.İstersen at bakabilirim ve mesaj atabilir miyim konusmak icin inan ki burdsn benle aynı durumu yasayan biriyle konusmak belki birAz beni rahatlatabilir cünkü cevremde bu durumda olan kimse yok

Durum
    Yylzzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Merhabalar özelden istek attım konuşabiliriz

Durum
    Ceyda5 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Merhaba arkadaslar bende konusmak istiyorum bilgi alısverişi en azından birbirimize iyi gelebiliriz

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Kader selamlar, bu sürecin en yorucu tarafı aileye söyleyememek ve dolayısıyla destek alamamak, her şeyle tek başına mücadele etme ve saklamaya çalışma da cabası. Kesinlikle bu dönemler geçecek şu an çok zor çok dayanılmaz geliyor biliyorum, ben de hemen hemen her gün ağlıyordum, artık yapamayacağım annemlere söyleyeceğim dediğim noktada bile söylemedim, geçti gitti bak. Seninki de gececek, sigil cıktıgında git yaktır, düzenli kontrole git ve kendine düşen bedenine vucuduna cok iyi bakman bagısıklıgı yükseltmek. Yiyeceklerin cok faydalı oldugunu düşün güzel besinler tüket, hepsinin iyi geleceğini düşünerek motive ol. Bunlar sana inanç ve çaba sağlayacak...

Durum
    bunny - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Afedersiniz benimde moralim bok gibi hala düşündükçe ağlıyorum bazen.Doktorum internetten araştırma yapmamı yasakladı artık.Benim sorunum makatta ve makat içindeki siğiller bir de dün fark ettiğim perine kısmında siğil oluşmuş vajinaya yakın kafamdan aşağı kaynar su döküldü sanki o an ne halt yiyeceğim bilmiyorum reglim bitince hemen randevu alacağım seansımı beklemeden