Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ahcc tavsiyesi nelerdir ürünler ?

Durum
    kurtulmakisteyenbirey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Question Ahcc tavsiyesi nelerdir ürünler ?

Öncelikle merhabalar ben 21 yaşında erkek bir bireyim 7 aydır HPV virüsü ile baş ediyorum genital bölgemde siğiller oluştu ilk başta üstelemedim neler olduğunu kendiliğinden geçer dedim geçmeyince doktora gittim ve HPV tanısı kondu ve dondurma işlemiyle dondurdum ve tüylerimi hiç aldırmadım ve oluşum gözlenmedi 6.ayda aşırı stresli bir dönemdeydim psikolojim bozulmuştu resmen tekrar sigaraya başladım ve bugün itibariyle yeni bir siğil gördüm araştırmalarım sonucunda HPV virüsünde AHCC nin önemli bir rolü var yalnız ben bir türlü AHCC ürünü bulamadım türkiyede veya güvenemedim eğer sizin bildiğiniz AHCC ürünlerini linkleyip veya adını yazarsanız çok sevinirim gerçekten kurtulmak istiyorum birine bulaştırmamak adında 7 aydır kız arkadaşımla birlikte olamadım sırf bulaşır diye lütfen yardımlarınız bekliyorum..

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: Ahcc tavsiyesi nelerdir ürünler ?

Merhabalar, bahsettiğiniz ahcc lerden kinoko ve time health negatif olmada baya etkili. Kinoko ülkemizde yok ama time health'in resmi distribütörü ülkemizde ve forumda ahcc kullananlar kısmında tedarik ile ilgili yazıyı bulabilirsiniz veya bu yazımın altındaki imza kısmındaki telefondan arayabilirsiniz. Ben de onlar sayesinde negatif olmuştum ve negatif olanların hepsi time health kullandı bu arada güven sıkıntınız olmasın resmi distribütör. Siz bakarsınız duruma, forumdaki seçenek bu. Yurt dışına gidip gelen biri varsa kinoko da getirtebilirsiniz dilerseniz.

Durum
    kurtulmakisteyenbirey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Cevap: Ahcc tavsiyesi nelerdir ürünler ?

Çok teşekkür ederim kinoko yurt dışından türkiye adresine teslimatı yok sadece abd ve kanada üzerinden sipariş veriliyor o yüzden time health denicem umarım hepimiz kurtulucaz teşekkürler aryaa