Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Damakta siğil olur mu ?

Durum
    Zorluu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Damakta siğil olur mu ?

Merhaba arkadaşlar damakta siğil ile karşılaşan var mı kaç yıldır hpvyim damağıma 1 aydır bir şey takılıyor dilime baktıgımda da minicik kabarcık olmuş yuvarlak baya minik ama siğil olma ihtimali olabilir mi ya koronadan kuluk burun boğazada gidemiyorum

Durum
    cgdmsrgll - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Cevap: Damakta siğil olur mu ?

Ben internette gördüm. Ama bogaza yakin yerlerde daha fazla gorsel var.
    Alıntı Zorluu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar damakta siğil ile karşılaşan var mı kaç yıldır hpvyim damağıma 1 aydır bir şey takılıyor dilime baktıgımda da minicik kabarcık olmuş yuvarlak baya minik ama siğil olma ihtimali olabilir mi ya koronadan kuluk burun boğazada gidemiyorum

Durum
    Kaderkısmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Alıntı Zorluu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Resmini atarsan anlayabilirim,olmayabilir ptürücükelr herkesin dislerinin arka tarsfından damagının basına kadar olan bölgede pütürcükler var bu damakla alakalı bir durum at istersen bakayımn

Durum
    Umay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Benim de alt damağımda arka tarafta birşey var ve ben de farkedeli 1 ay falan oluyor. Sert ve küçük aynayla bakınca da görünüyor ama icte oldugu icin resmini cekemiyorum. Damak ile ayni renkte ağrısız. Bunun icin hangi doktora gitmeli arkadaslar? Kbb mi dis hekimi mi yoksa dermatoloji mi? Gidip de sonuc alan var mi?