Blog Sitemiz : hpvliyiz.wordpress.com
Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123 SonuncuSonuncu
Toplam 22 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gsteriliyor
    Yeni ye
    yelik tarihi
    19.ubat.2017
    Tecrbe Puan
    0

Kullandmz vitaminler ve yiyecekler

Arkadalar merhaba aranza yeni katldm. Sizlere sormak istediim bir konu var. Bu hastalkla savarken hangi marka vitaminleri kullanyorsunuz? Ve yiyecek neleri kullanyorsunuz? Ben ilk bata pharmaton kullandm sonra immuneks plus ama ok faydasn grmedim. Sonrasnda imutor kullandm imutor ile beraber solgar c 1000 mg kullandm arada evicap 400 .u. bitirdim. Bu arada propolis kullanmaya da baladm ama onu dzenli kullanmadm. Artk vcudumun bu virs atmasn istiyorum. 1 yldan fazla oldu bu virsle urayorum. Bu arada son 1 aydr her gn yourt yemeye alyorum, yeillik tketmeye alyorum ve havu yemeye zen gsteriyorum A vitamini iin. Mart sonu gibi doktora gideceim iyi bir sonu almak iin ura veriyorum. Her sabah yeilay iiyorum ve muhakkak halanm yumurta yiyorum. Sizler neler yapyorsunuz neler tavsiye edersiniz? Sevgiyle.

Tecrbeli ye
    yelik tarihi
    09.Ocak.2017
    Tecrbe Puan
    6

Cevap: Kullandmz vitaminler ve yiyecekler

Royal jelly organic kullanyorum 1500mg. Baka bir ey kullanmyorum. Kullanmak gerekir mi?

Yeni ye
    yelik tarihi
    19.ubat.2017
    Tecrbe Puan
    0

Sevgili Osman bilemiyorum ben de o nedenle sizlere danmak istedim. Royal jelly organic nedir ierii ne, neden bu vitamini tercih ettin doktorun mu nerdi? Aydnlatrsan ok sevinirim.

Moderator hepeve - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    13.Aralk.2016
    Tecrbe Puan
    7

Alnt insan Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Arkadalar merhaba aranza yeni katldm. Sizlere sormak istediim bir konu var. Bu hastalkla savarken hangi marka vitaminleri kullanyorsunuz? Ve yiyecek neleri kullanyorsunuz? Ben ilk bata pharmaton kullandm sonra immuneks plus ama ok faydasn grmedim. Sonrasnda imutor kullandm imutor ile beraber solgar c 1000 mg kullandm arada evicap 400 .u. bitirdim. Bu arada propolis kullanmaya da baladm ama onu dzenli kullanmadm. Artk vcudumun bu virs atmasn istiyorum. 1 yldan fazla oldu bu virsle urayorum. Bu arada son 1 aydr her gn yourt yemeye alyorum, yeillik tketmeye alyorum ve havu yemeye zen gsteriyorum A vitamini iin. Mart sonu gibi doktora gideceim iyi bir sonu almak iin ura veriyorum. Her sabah yeilay iiyorum ve muhakkak halanm yumurta yiyorum. Sizler neler yapyorsunuz neler tavsiye edersiniz? Sevgiyle.
    1 yldr siilleriniz varm acaba yoksa ?

Yeni ye
    yelik tarihi
    19.ubat.2017
    Tecrbe Puan
    0

yle geen yl nisan aynda cin 2 dzeyinde olduumu rendim leep geirdim temiz kt sonrasnda smearim ama erkek arkadam kriyoterapi tedavisini dzensiz oldu ve biz bu srete beraber olduk. Sonrasnda ekim aynda ben yeniden kontrole gittim cin 1 ktm doktorum beraber olmay brakn dedi. Erkek arkadam sanrm ondan nce ok ciddiye almyordu sonra ciddiye ald durumu o da tm siillerini yaktrd ve tedavisine zen gstermeye balad. Ama o srada ben de minik minik siiller kt 6-7 tane. Doktorum bakln glenirse onlar gider dedi ama gitmedi baya bydler sonra ben elma sirkesi uygulamaya baladm onlara byk bir ksm gitti ana cildim tahri oldu biraz. Biraz toplansn cildim uygulamaya devam edeceim. Faydasn grdm. imdi nisan ay ba yeniden doktora gideceim. Hikayem byle. Bu arada ikimizde dna tiplememizi yaptrdk negatif kt sanrm dk riskliyiz ama tedavi edilmezse gayet hzl oalyor bu siiller. Ve hastalk hzl ilerliyor sanrm. Dahas imdi ikimizin aznda da kondilom var. imdi onu da dnmeye baladk. Hikayenin tek iyi taraf onda benden nce ben de ondan nce hastalk olmu olmas ve tesadfen birbirimize rastlam olmak. Cinselliin olmamas bir iliki iin zor bir ey ama bu konuyu srekli konuacak birinin olmas ve birbirimize destek olmamz gzel. Sanrm anlatasm varm. Sevgilerimle.

Tecrbeli ye
    yelik tarihi
    09.Ocak.2017
    Tecrbe Puan
    6

Doktor nerisi benim kullanma sebebim.
    unu belirteyim grnen kadaryla bende HPV siilleri yok,nallah olmaz. Genital HERPES denen eyden var. Sizinkisi doru ve dzgn tedavi ile geecek, ama bende devaml kalacak bu virs.

Yeni ye
    yelik tarihi
    19.ubat.2017
    Tecrbe Puan
    0

Genital herpes hpv deil bildiim kadaryla ama emin deilim tabiki.

Moderator hepeve - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    13.Aralk.2016
    Tecrbe Puan
    7

yle geen yl nisan aynda cin 2 dzeyinde olduumu rendim leep geirdim temiz kt sonrasnda smearim ama erkek arkadam kriyoterapi tedavisini dzensiz oldu ve biz bu srete beraber olduk. Sonrasnda ekim aynda ben yeniden kontrole gittim cin 1 ktm doktorum beraber olmay brakn dedi. Erkek arkadam sanrm ondan nce ok ciddiye almyordu sonra ciddiye ald durumu o da tm siillerini yaktrd ve tedavisine zen gstermeye balad. Ama o srada ben de minik minik siiller kt 6-7 tane. Doktorum bakln glenirse onlar gider dedi ama gitmedi baya bydler sonra ben elma sirkesi uygulamaya baladm onlara byk bir ksm gitti ana cildim tahri oldu biraz. Biraz toplansn cildim uygulamaya devam edeceim. Faydasn grdm. imdi nisan ay ba yeniden doktora gideceim. Hikayem byle. Bu arada ikimizde dna tiplememizi yaptrdk negatif kt sanrm dk riskliyiz ama tedavi edilmezse gayet hzl oalyor bu siiller. Ve hastalk hzl ilerliyor sanrm. Dahas imdi ikimizin aznda da kondilom var. imdi onu da dnmeye baladk. Hikayenin tek iyi taraf onda benden nce ben de ondan nce hastalk olmu olmas ve tesadfen birbirimize rastlam olmak. Cinselliin olmamas bir iliki iin zor bir ey ama bu konuyu srekli konuacak birinin olmas ve birbirimize destek olmamz gzel. Sanrm anlatasm varm. Sevgilerimle.
    teekkrler dzenli tedavi ,,saglkl beslenme art ve dediin vitaminler,imtor,propolis bende kullanyorum ve bence faydas oluyor bunlarn siillerin azalmasnda ..sirke hikayen bana tandk geldi bende de cok tahri olmustu

Yeni ye
    yelik tarihi
    19.ubat.2017
    Tecrbe Puan
    0

@hepeve sormamda saknca yoksa sen ne kadar sredir bu hastalkla urayorsun, tekrar kontrol oldun mu? Kullandn ilalar hastaln ilerlemesine engel oldu mu?

Administrator Arya - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    06.Aralk.2016
    Tecrbe Puan
    10

@insan, evet bu konuda cok yardmc oluyor senle ayn sknty ceken brleryle konusmak. Bu nedenle bu platform var ve birbirimize destek oluyoruz, umarm sizin de skntlarnz gecer ama dsk risklilerde bildigim kadaryla bu kadar hzl lerlemez yani cin1 ckman? aklmda soru sareti brakt. Yanls anlama korkutmak stemyorum, ama hzl lerlememesi dusundurdu.

Bu Konu iin Etiketler