Toplam 8 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 8 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Moralim aşiri bozuk yardim nolur

Durum
    Kaderkısmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Moralim aşiri bozuk yardim nolur

Öncelikle merhabalar 21 yasındayım,burayı düm kesfettim cünkü o kadar cok sey arastırdım o kadar bilgi edinmeye calıstımki.Arya diye biri varmıs onun yasadıkları umut oldu ama yinede rahatlayamıyorum.Yaklasık 1 sene öncesinde biriulr bir iliski yasadım(cinsel anlamda)anal seks ve oral seks yaptım.Bakireyim.Geçen hafta makatıma yakın bir tane siğil farkettim direk gittim cildiyeye yaktı.Sonrasında arasıtrıdgımda sadece cinsellik yüzümdme bulastıgını görümce basımdan asagı kaynar su döküldü.Cünkü 9 aydır hayatımda birisi var ve ciddi düsünüyoruz ailelerimiz tanıstı.Onunla anal seks vs olmadı.Bugun ksdın doguma gittim vajina ve cevremde varmı diye yok dedi.Daha sonra genel cerrahiye gittim makat icin.Bana bunun kondillom oldugunu ve tuvaletten bile gercekten bulasabilcirigni söylesi.Tekrar cıkar mı diye sordugumda ise,cıkadabilir cıkmayadabilir kendini cıkıcak diye sartlama dedi.Ondan önce gittm devlet hastanesimdeki doktor ise cıkar cıkar ömür boyu cıkar dedi cöktüm o an resmen bana zaten hayat ksdınıymısım gibi davrandı.Büyük bi buhran icindeyim,o kadar kötüyüm ki intiharı bile düsünüyorum.Ben bunduruma erkek arkadasıma anlatamam,benden ayrılır diye cok krokuyorum ondan önce olan bir durum ama yinede cok korkuyorum.Bugun ayrıca kbb ye de gittim,dilim benim her zaman yarık bi dildi ama korktum birsey yok dedi ama rahatlamadım yarın baska bi yere gidircem.Sizce bunu atlatabilicek miyim,smear kadın dlgımvu suanda gerek olmadagını 6 ay sonra bakılır dedi.Nolur bana umut evrici bir seyler söyleyin bir daha sigil cıkmama ihtimali hic yok mu lügfdm ya

Durum
    Zorluu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Cevap: Moralim aşiri bozuk yardim nolur

Merak etme ömür boyu çıkmayacak kendine iyi baktıgın sürece negatif olup vucudundan atabilirsin örnekleri çok var. Sana tavsiyem ahcc kullanmaya başla hızlı negatif olmak için ve eşinle cinsel ilişkiye ara ver

Durum
    hpvvv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

öncelikle geçmiş olsun , size tavsiyelerim : ahcc temin etmeye çalışın ,ımutor kompleks vitamin alın , propolis kullanın , toz propolisde var aktarlarda yoğurtla karıştırıp sabahları düzenli yiyin yarım çay kaşığı, yeşil çay için günde 2 bardak , 1 bardakta ekinezya çayı için düzenli olarak , kefir günde 2-3 bardak için hatta içine yarım kaşık çörek otu karıştırıp için ,çiğ badem ve fındık yiyin, sabahları ılık suyun içine yarım limon sıkın, en önemlisi siğille durmayın siğille durursanız bunları yapsanız bile boş malesef böyle bir illet , bir şekilde siğilleri yok ettirin ben lazerle yakmayı öneriyorum . Temiz tutarsanız ve bu dediklerimi düzenli yaparsanız negatif olmama ihtimaliniz YOK !!! tabi ki sigara ve alkol kesinlikle olmasın !!!!

Durum
    Tecrübeli Üye

Peki o bölgedeki kıllsrı nasıl temizliyicem ya agda ve jilet dısında

Durum
    Tecrübeli Üye

Evli degilim erkek arkadasım var,o bilmiyor durumu ona nasıl söylerim anlatırım bilmiyorum o durum beni cok geriyor tek basına mücsdele etmek cok zor cok.Ahcc nerden temin ediliyor

Durum
    Camel19 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Şuan belli ki baya kafan karışık. Öncelikle şu onur boyu çıkaracaksın yalanını bi unutman lazım burada çok fazla negatif olan ve siğil çıkartmayan insan var. Genital bölgeni tahriş etmemeye çalış trad makinesinin numaralı takma kılıfları oluyor onlarla ya da makasla kisaltabilirsinki siğillerin yayılmasını engelle. Sevgilinle nasıl konuşacağın hakkımda biraz zaman tanı kendine hpv ilişki kısmında eminim ki bununla ilgili birsuru başlık vardır. Kanser vb. Riski çok zor ve müdahale edilmezse emin ol bu birgün hayatından çıkıp gidecek. Lütfen Biraz Daha sakin düşünmeye çalış.

Durum
    Tecrübeli Üye

Tesekkur ediyorum ama bunu tek basıma yasamak cok agır geliyo aileme hic bir sey diyemiyorum ve asla diyemem de 2 günde özellere verdigim para bile beni etkiledi simdiden,bendne test vs istemiyolar ben nasıl ögrenicem nerden ögrenbilirim ya nolur bana yardım edin ya

Durum
    Camel19 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Kadınlar için test konusunda bir bilgim yok ama mavi lab makat bölgesi içinde test yapıyor orada yaptırabilirsiniz siğil gördükçe yaptırmaya çalışın sigaradan uzak durun. Sağlıklı yaşamaya özen gösterin. Söyleme işini de bende ailemle konuşmadım çok yakın arkadaşlarım destek çıktı. Merak etmeyin sizi seven insanlar ne olursa olsun sizin yanınızda olurlar

Bu Konu için Etiketler