Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: dilde siğil?

Durum
    Preciousone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

dilde siğil?

Arkadaşlar merhaba, tabii ki hayatımda odak noktam hpv olduğu için her şeyi ona yoruyorum fakat bilenlere bir şey sormak istiyorum,

Dilimin ucunda minicik bir kabartı oldu, çok dikkatli bakıldığında anlaşılıyor biraz çıkıntılı çünkü, dilin yapısına benziyo ama daha çıkık küçük bir balon gibi. Dişime değdikçe acıyor sürekli hissediyorum yani. Aklım da hep orda oluyo hissettikçe. Dün akşam farkettim gece yatınca geçer dedim ama geçmemiş. Bunun siğil ola ihtimali var mıdır? Ağzımın başka bir yerinde bir şey yok.

Genital siğilim hiç acımamıştı görmesem orda olduğunu anlamam gibi.. dilimdeki şey çok acıyo acaba normal ağızda olan herhangi bi yara gibi bi şey mi ayırt edemiyorum.. haliyle kafamda düşünceler tabi

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: dilde siğil?

Dil ve ağız bölgesi çok komplike bir yerdir. Sadece ''acıyor balon gibi'' referansıyla ben sigil olmadığını düşünürüm ama bu tip sorular için başlık açmak yerine doktora gidip sormanız daha sağlıklı.

Durum
    Preciousone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Cevap: dilde siğil?

Tabii ki başlık açmak yerine doktora gitmek daha sağlıklı bunu ben de biliyorum, burası doktordan ziyade yaşayanların tecrübelerini paylaştıkları bir yer olduğu için neler yaşanmış duymak istemiştim. Dille ilgili bir konu da göremediğim için açtım. Teşekkür ederim.