Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Göğüs bölgesi

Durum
    Mertt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Göğüs bölgesi

Arkadaşlar göğüs bölgede 1-2 oluşum vardı aşırı minik bence siğil değil ama sanki doktora gösterdim çok detaylı bakmadı bile ihtimal diğil dedi dışardan alıp yakabilirsin dedi cinsel bölgede oluşan ile bu göğüste olanlar birbirini etkiler mi ? Çok aciliyeti var mı sizce ? Süreci uzatır mı ?

Durum
    mesut5151 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Cevap: Göğüs bölgesi

Hic alakasi yok o cikanlarda et beni dir hpv ile alakasi olamaz

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: Göğüs bölgesi

Aciliyeti olup olmadığını bize değil doktora soracaksın mert. Bunları sormadan mı çıkıyorsun gittiğin doktordan?

Sanırım sen başlık açma hastalığına yakalandın. Forumdaki üyelerden bazıları çok fazla gereksiz başlık açtığına dair de şikayetlerini ilettiler, hiç şaşırmadım açıkçası ben de sıkıldım sürekli senin adınla açılmış soru değeri olmayan başlıklar görmekten. Doktora sormadığın şeyleri bize burda sormanın bir anlamı yok. Gidip doktora ''sizce gögüsteki ile genitalin alakası var mı? aciliyeti var mı?'' diyeceksin. Bize değil.

Hiç açıp okuyor musun mesela forumu?
    Bu konu defalarca konuşuldu vücudun genital bölgesi dışında çıkan sigillerin ''hpv sigili'' olmadığı. Biraz okuyup araştır lütfen.

Artık araştırılmadan açılan tüm başlıkları sileceğim inatla devam eden üye varsa ben de inatla banlayacağım. Bu konuda seni dün uyardım ve cevap bile vermedin. Son uyarımdır bir dahakine yazarak cevap vermeyi düşünmüyorum. Buna da cevap yazmana gerek yok 👍🏻😊