Sayfa 2 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu
Toplam 45 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Gnt siiltem kullananlar

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: Gnt siiltem kullananlar

Alıntı hpvrush Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok güzel yapmışsın teşekkürler arya
    Teşekkürler

Durum
    neXusLee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye
    Nereden
    İstanbul

almayı dusunuyordum lakin burda gördüm kadarıyla Arya nında dedigi gibi sanki biraz ticari amaçlı bu yorumlar falan fake oldugu dusunuyorum gerçekten bunu kullanan alan birisi oldumu ciddi ciddi keşke burdan biri cıksa yazsa anlatsa gerçekliğine inanabilsek ?

Durum
    Admin

Alıntı neXusLee Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    almayı dusunuyordum lakin burda gördüm kadarıyla Arya nında dedigi gibi sanki biraz ticari amaçlı bu yorumlar falan fake oldugu dusunuyorum gerçekten bunu kullanan alan birisi oldumu ciddi ciddi keşke burdan biri cıksa yazsa anlatsa gerçekliğine inanabilsek ?
    Kullananlar olsa çoktan buraya yorumlar yazılırdı nexus.
    Neden dersen cunku bizim forum türkiyedeki en kapsamlı hpv forumu, hem hpv olup hem kullanan birisi burayı mutlaka bulurdu ve deneyımını aktarırdı.
    Bir gün biri geldi süper filan yazdı etti, ne ayak bu diye bir baktım, üye oldugu anda sadece 5 mesaj yazmıs ve 5ide gnt siiltemle alakalı. Anladım ki reklam. Banladık yolladık, bize gerekli olan gerçek kullanıcı deneyimleri. Burada yazılanların gerçek kullanıcıların deneyımlerı oldugu konusunda da emın olabılırsın, reklam o bu su gibi seylerde hassasım. Platformumuz güvenilirliğini koruyacak sen denemek istiyorsan dene istersen hem de görüşlerini söylemiş olursun?

Durum
    neXusLee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kullananlar olsa çoktan buraya yorumlar yazılırdı nexus.
    Neden dersen cunku bizim forum türkiyedeki en kapsamlı hpv forumu, hem hpv olup hem kullanan birisi burayı mutlaka bulurdu ve deneyımını aktarırdı.
    Bir gün biri geldi süper filan yazdı etti, ne ayak bu diye bir baktım, üye oldugu anda sadece 5 mesaj yazmıs ve 5ide gnt siiltemle alakalı. Anladım ki reklam. Banladık yolladık, bize gerekli olan gerçek kullanıcı deneyimleri. Burada yazılanların gerçek kullanıcıların deneyımlerı oldugu konusunda da emın olabılırsın, reklam o bu su gibi seylerde hassasım. Platformumuz güvenilirliğini koruyacak sen denemek istiyorsan dene istersen hem de görüşlerini söylemiş olursun?
    zaten senin o ban olayını falan gördüm burayı inceledim ticari ve sahte oldugu kanatine vardım.

Durum
    Admin

Alıntı neXusLee Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    zaten senin o ban olayını falan gördüm burayı inceledim ticari ve sahte oldugu kanatine vardım.
    Aynen aynı kanaate ben de vardıgım ıcın vurdum banı vurdum banıııı

Durum
    Realisttt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

2 gündür Gnt siiltem kullanıyorum, tecrübelerimi burdan paylaşacağım arkadaşlar.

Durum
    Yeni Üye

Bende 5 yıldır küçük ince et beni sanacağım bir siğil vardı, ardından iyice güçlendi malum..Kriyo yaptırdım birkaç kez siğil döküldü. Daha sonra 3 e çıktı sayısı. 4-5 gün önce AHCC ve Gnt siiltem siparişi verdim. Bu siiltem dezenfektan ve küçük tüp asitten oluşuyor. Dezenfektanı sıkıyorsunuz 5-10 dakika sonra siğil ve çevresi beyazlıyor gibi bir renk oluyor, kimi birkaç küçük noktada kızarıyor. Yalnız ilk gün beyazlayan yerler siğil çevresindede vardı, bunlar siğilin yumurtalarıymış. Asidi küçük küçük dokunduruyorsunuz siğile ve beyaz yerlere.

Durum
    Yeni Üye

1. gün böyle geçti. Kötü haber 2. gün yani bugün..

Durum
    Yeni Üye

Sabah-akşam kullanıldığından bu akşam 4. kullanmamdı. Dezenfektanı sıkınca beyazlayan alan biraz daha fazlalaştı. Asidi kullanıncada bu namussuzlar sanki bu asitten kaçıyorlarmış gibi bir kaç dakika içinde daha geniş bir alana yayıldılar. Çok korkunç bir görüntü, kendimi kanserli gibi hissettim.. Asidi tabii ki oralarada dokundurdum. Korkum bu genişlemenin nereye kadar gideceği. Yarın bu siiltemi satan kişiyi arayıp ayrıntılı bilgi alacağım. Bilgilerimide burdan paylaşacağım. Nasıl bir pisliğe bulaştıysak.

Durum
    Admin

Oncelikle gecmis olsun. Kullanmayin sahte urunleri diyoruz burada.

Bir sey biliyoruz da soyluyoruz. Bazi insanlar kotu niyetli oldugumu dusunuyor herhalde... karar sizin beni baglamaz ama ben uyaririm. 2 sayfalik konusma yapmisiz dandik ve sahte urun diye..

Bu Konu için Etiketler