Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Samsun hpv

Durum
    cgdmsrgll - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Samsun hpv

Merhaba arkadaşlar. Samsunda olup bu hastalikla mucadele eden var mı? Doktor olarak kimi onerirsiniz

Durum
    Camel19 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Cevap: Samsun hpv

Ben fakülteye gitmiştim orada doktorlar kriyo uyguluyorlar. Fakülteye gideceksen hocadan randevu almak daha iyi bence. Doktorlar takvimindende yorumları okuyup bakabilirsin.

Durum
    Özel Üye

Sen hangi doktora gitmistin önerir misin? Benim gittigim doktorlarin davranislari bi garipti. Doktor fobisi oluştu
    Alıntı Camel19 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben fakülteye gitmiştim orada doktorlar kriyo uyguluyorlar. Fakülteye gideceksen hocadan randevu almak daha iyi bence. Doktorlar takvimindende yorumları okuyup bakabilirsin.

Durum
    Camel19 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Polikliniğe gitmiştim 2 doktor vardı. 5 defa gittim ve her defasında 2 sinden biri sırama gore karışık olarak gelmişti ve doktorların davranış şeklini beğendim açıkçası salı günü hocadan randevu aldım birde hocaya gideceğim.

Durum
    Özel Üye

Ben su an samsunda değilim geldigimde de kisa sureli kalicam sanirim. Gittigin gün yakma işlemi oluyo mu yoksa daha sonra mı yakiyolar acaba
    Alıntı Camel19 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Polikliniğe gitmiştim 2 doktor vardı. 5 defa gittim ve her defasında 2 sinden biri sırama gore karışık olarak gelmişti ve doktorların davranış şeklini beğendim açıkçası salı günü hocadan randevu aldım birde hocaya gideceğim.

Durum
    Samuel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Alıntı cgdmsrgll Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar. Samsunda olup bu hastalikla mucadele eden var mı? Doktor olarak kimi onerirsiniz
    Ben Samsun'da yaşıyorum ve tedavi oldum. Doktorumun adı Yüksel Oltulu. Kriyoterapi uyguladı ve Aldara krem verdi. Şu anda hiç siğilim yok. Kendisi de bu hastalığın geçmesi konusunda gayet iyi motivasyon veriyor, tavsiye ederim.