Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Gereksiz başlik açilmasin lütfen (uyari)

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Gereksiz başlik açilmasin lütfen (uyari)

Merhaba sevgili arkadaşlar,

Konumuz: Forumda sürekli ardı ardına konu veya başlık açanlar için;

Bu kadar çok başlık açılması, bu kadar çok tek soruluk başlıklar olması forumumuzu çöpe döndürür, okuyucular (üye olmayan) ne okuyacaklarını şaşırırlar. Sizden bundan sonraki süreçte bir başlık açacakken ''bunun gerekli olup olmadığına'' dair düşünmenizi ve foruma özen göstermenizi rica ediyorum.

Bazı yazarlar ard arda aynı gün 6-7 adet başlık açıyor, bazıları her gün açıyor. Bunu yapmak yerine forumu okumalısınız. Bu şekilde giderse gereksiz başlıklar silinecektir. Gereksiz başlıklardan bazıları:

genital bölgeme kolonya kullansam?
    bir tane siğilim düştü
    genital bölgemde hpv var sevgilimle öpüşsem hpv bulaşır mı? tarzı başlıklardır..

Burada sizin sorunuzu düzenli cevaplayan negatif olanlardan 2-3 kişi var bunlardan biri de benim, ama bazen sorulara bile yetişemediğim oluyor.
    Bu şikayet bana başka bir üyemizden geldi ve ben de aynı şeyi düşünüyorum. Bu konuda lütfen hastalığınızı araştırmak baabında forumda açılmış daha önceki bir sürü soru var, bunları okuyunuz. ''Armut piş ağzıma düş'' yöntemiyle defalarca aynı başlıkların açılması artık baydı, bu sizin hastalığınız, lütfen önce bunun için araştırma yapın en azından forumu okuyun.

Bilginize,

Arya.

Durum
    darkFTH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Cevap: Gereksiz başlik açilmasin lütfen (uyari)

Çok yerinde bir konu olmuş Arya gerçekten. Ben bu forumdaki negatif üyelerden biriyim elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyorum ama bazı sorular sorular o kadar saçmaki insanın cevap yazası gelmiyor. Unutmayın arkadaşlar burası HPV forumu soru-cevap kısmına lütfen HPV harici soru sormayalım misal “ayranla antibiyotik alsam etkisi olurmu” gibi gibi.

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: Gereksiz başlik açilmasin lütfen (uyari)

BU KONUDA BU BAŞLIĞI TEKRAR GÜNDEME GETİRME GEREĞİ DUYDUM ÇÜNKÜ 2 GÜNDÜR SİZLERİ GEREKSİZ BAŞLIK AÇILMAMASI KONUSUNDA UYARIYORUM.

FORUMU PAYLAŞIM PLATFORMUNDAN ÇOK, GEREKSİZ BAŞLIKLAR AÇILIP ÇÖPLÜĞE DÖNDÜREN KİM VARSA BANLAYACAĞIM.
    2 GÜNDÜR UYARIYORUM, ARTIK UYARMAYACAĞIM.
    ARAMA BUTONU DİYE BİR ŞEY VAR, ARARSIN OKURSUN (!)

Bilginize.