Sayfa 4 Toplam 31 Sayfadan BirinciBirinci ... 2345614 ... SonuncuSonuncu
Toplam 309 adet sonuctan sayfa basi 31 ile 40 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ağızda Hpv

Durum
    h.p.v. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Banlı Üye

Cevap: Ağızda Hpv

Arkadaslar dil yaninda altinda veya on ust kisminda papillom olarak hpv gozlemlenebilir.ama bunlarin sigil oldugunu her dr anlamayabilir.patoloji raporu olmadan net birsey soyleyemezler.ben patolojiye numune gondermeden once iki kbb prof.una bir cene cerrahina gittim.3 de benziyor ama olmayadabilir dediler.hatta son gittigim prof.dr.a patoloji raporunu gosterdim.bence onla papillomm degil dedi.adam rapora inanmadi.bu konuda dr unuzu cok iyi secmeniz lazim.iyi arastirip doktora gidin.

Durum
    a hopeless case - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

...........

Durum
    a hopeless case - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Alıntı h.p.v. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar dil yaninda altinda veya on ust kisminda papillom olarak hpv gozlemlenebilir.ama bunlarin sigil oldugunu her dr anlamayabilir.patoloji raporu olmadan net birsey soyleyemezler.ben patolojiye numune gondermeden once iki kbb prof.una bir cene cerrahina gittim.3 de benziyor ama olmayadabilir dediler.hatta son gittigim prof.dr.a patoloji raporunu gosterdim.bence onla papillomm degil dedi.adam rapora inanmadi.bu konuda dr unuzu cok iyi secmeniz lazim.iyi arastirip doktora gidin.
    Özel mesaj kutunuzu boşaltabilir misiniz? Mesaj gönderemiyorum.Ahcc temini konusunda yardıma ihtiyacım var.

Durum
    Banlı Üye

Alıntı a hopeless case Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Özel mesaj kutunuzu boşaltabilir misiniz? Mesaj gönderemiyorum.Ahcc temini konusunda yardıma ihtiyacım var.
    Tamamdir.mesajinizi bekliyorum.

Durum
    alineor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

İlaç ticaretine dönüyor bu site ahahahah

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı alineor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İlaç ticaretine dönmüyor aslında, ahcc temimini bir tek sitede ben saglıyorum. Farklı bir ilaç temini vasıtasıyla kar payı gibi bir durum varsa yani ticari olursa bu eylem o zaman işin rengi değişir.

Durum
    alineor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İlaç ticaretine dönmüyor aslında, ahcc temimini bir tek sitede ben saglıyorum. Farklı bir ilaç temini vasıtasıyla kar payı gibi bir durum varsa yani ticari olursa bu eylem o zaman işin rengi değişir.
    Valla okunan yorumlardan bu anlaşılıyor. Ben takip ettiğim kadarıyla yorum yapıyorum

Durum
    Banlı Üye

Alıntı alineor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben ahccyi kendim kullanmiyorumki baskasina temin edeyim.ben forumda ahcc getirtiyorum diye birsey de demedim.bunuda nerden cikardin.ustelik burda ahcc yi kullanip henuz negatif cikmis bir kisi dahi yok.yaniliyormuyum.

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Arkadaşlar tamam lütfen sıkıntı yapmayalım

Ahcc konusunda kullanıp negatif cıkan biri olmaması cok normal cunku bu siteyi 3 ay once kurdum eger negatif olanları merak ediyorsak bütün kullanıcı yorumlarına bakabilirsiniz yabancı kaynaklardan, ben onlara ve negatif cıkan arkadaslarıma güvenerek aldım. ıyı kı de almısım hala sıgılım cıkmıyor. türkiye'de yeni yeni yayılan bir şey, insallah bu sitede vücudundan atan ilk kişi ben olacagım öncünüz

Durum
    Banlı Üye

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar tamam lütfen sıkıntı yapmayalım

Ahcc konusunda kullanıp negatif cıkan biri olmaması cok normal cunku bu siteyi 3 ay once kurdum eger negatif olanları merak ediyorsak bütün kullanıcı yorumlarına bakabilirsiniz yabancı kaynaklardan, ben onlara ve negatif cıkan arkadaslarıma güvenerek aldım. ıyı kı de almısım hala sıgılım cıkmıyor. türkiye'de yeni yeni yayılan bir şey, insallah bu sitede vücudundan atan ilk kişi ben olacagım öncünüz
    inşallah ilk kişi siz olursunuz. Türkiye'de böyle güzel bir hpv sitesi kurduğunuz içinde ben teşekkür ederim.ellerinize sağlık.

Bu Konu için Etiketler