Sayfa 3 Toplam 31 Sayfadan BirinciBirinci 1234513 ... SonuncuSonuncu
Toplam 309 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ağızda Hpv

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: Ağızda Hpv

Alıntı hepeve Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sana gene iyi demişler ,,benim bi kbb doktoruyla hikayem var dillere destan ,,kadın direk beni, nefes alamazsın ,heryere bulaşır ,direk ölüme terketti yani anlıycagın ahagsgds
    Evet anasını satayım sonra da senin ceremeni ben cekiyorum cep telefonu fotograf galerim senin ağız içi fotograflarınla doldu ''kanka surdaki sigile benziyor mu sence fgdhsjklaş?''

Durum
    hepeve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet anasını satayım sonra da senin ceremeni ben cekiyorum cep telefonu fotograf galerim senin ağız içi fotograflarınla doldu ''kanka surdaki sigile benziyor mu sence fgdhsjklaş?''
    sil kanka niye saklıyon karsılastımamı yapıyon shdgsh

Durum
    alineor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Alo hpv hattı olmuşun

Durum
    Admin

Alıntı alineor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alo hpv hattı olmuşun
    Oldum valla @hepeve, sagolsun

Durum
    hepeve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör

Oldum valla @hepeve, sagolsun
    ifşa üstüne ifşa :/ @arya

Durum
    Ankaralı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Alıntı h.p.v. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Oncelikle gecmis olsun.ayni dertten bende muzdaribim.ben izmir ataturk egitim arastirmada kbb de dilimden parca aldirdim.patoloji sonuclari skuamoz papillom cikti.skuamoz papillom hpv ye bagli olusan iyi huylu minor tumorler demek.patoloji almak icin dil kokumden ve dil altimdan eksizyon ile kucuk parcalar alindi.dili uyusturup aliyorlar ama uyusukluk gecince cok agri ve aci oluyor.iki gun konusmakta zorlandim.digerlerinide koter cubuklari ile yakip gumusnitrat bastilar.bu operasyondan once dilimde bir sizlama ve degisik bir tat vardi.simdi o kalmadi.bir ilaci yok.dr cikarsa tekrar gel yakariz dedi.siz iyi bir kbb uzmanina gidin.ama hangisine gidersen git patoloji sart diyecektir.ben iki kbb profu ile bir agiz ve cene cerrahina gittim.ucede patoloji olmadan yakmam dedi.
    ya ben bı kbb doktoruna gittim onlar siğil değil dedi huylanıyorum ama dilimde uyuşma gıbı bide degısık tat var fotoğraf atsam bi bakarmısın bide nasıl atılıyor

Durum
    Ankaralı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Arya dilime bide sen bakarmısın nasıl fotoğraf atılyor

Durum
    Taniquetil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Benim azi disimin bogaza dogru giden yolda kabarciklar var. Baya arkada cok zor bakabiliyorum cubukla dilimi cekmeye calisiyorum fln. Ama bu baya 7 8 yildir fln var. Bazen hassaslasiyor sisiyor ve agri oluyor. Genelde hasta olacaksam ilk orasi sisiyor. Sag tarafimdaki daha belirgin ve buyuk soldaki minik minik. Tek tek degiller birlesikler. Hpv olma olasiligi var mi tribe girdim. Hpv de boyle sisip agri sicaklik yapar mi?

Durum
    elmatadori - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Alıntı Taniquetil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim azi disimin bogaza dogru giden yolda kabarciklar var. Baya arkada cok zor bakabiliyorum cubukla dilimi cekmeye calisiyorum fln. Ama bu baya 7 8 yildir fln var. Bazen hassaslasiyor sisiyor ve agri oluyor. Genelde hasta olacaksam ilk orasi sisiyor. Sag tarafimdaki daha belirgin ve buyuk soldaki minik minik. Tek tek degiller birlesikler. Hpv olma olasiligi var mi tribe girdim. Hpv de boyle sisip agri sicaklik yapar mi?
    Bence kesinlikle yok. Herkes mutlaka takılıyor bu konuya. Bir kbb yada diş hekimine git o sana söyler. Kanımca alerjin var. Tabi doktora gitmen en mantıklısı. Fazla araştırma vucudü daha dün 3 doktora gittim tahliller vsvs hiçbişeyim yokmuş çok şükür. En önemli not : google bakmayın google doktor değil, doktor yok diyorsa yoktur. Kurcalamayın birde heryerinizi. Psikolojik olarak yıkılırsınız.

Durum
    Admin

Alıntı elmatadori Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bence kesinlikle yok. Herkes mutlaka takılıyor bu konuya. Bir kbb yada diş hekimine git o sana söyler. Kanımca alerjin var. Tabi doktora gitmen en mantıklısı. Fazla araştırma vucudü daha dün 3 doktora gittim tahliller vsvs hiçbişeyim yokmuş çok şükür. En önemli not : google bakmayın google doktor değil, doktor yok diyorsa yoktur. Kurcalamayın birde heryerinizi. Psikolojik olarak yıkılırsınız.
    Abi ağız bu yani arasam agzımda neler bulurum hahahaha. Bu kadar takmayın agızda hpvden once cıkan cok sey olabılır aft maft gibi. Ayrıca dilinizin arka tarafında gördügünüz seyleri sigil zannetmekten vagzecın onlar acı tat dokularınız, aynı yollardan biz de geçtik bariz bir şeyler olmadıkca, gerek yok bence kurcalamaya.

Bu Konu için Etiketler