Sayfa 1 Toplam 5 Sayfadan 123 ... SonuncuSonuncu
Toplam 46 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: iyi haber şu

Durum
    bloggg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

iyi haber şu

arkadaşlar şöyle bir şey var
    o kadar forum sitesi gezdim okudum yorumlara baktım vs. herkes yeni yakalanan kişiler... yani hiç 3 yıllık 4 yıllık hastalar vs yok. yani bu adamlar iyileşip yoluna bakıyor diye düşünüyorum.

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: iyi haber şu

Biz de bunu anlatmaya çalışıyoruz

Benim gibi negatif olup benim dışımda foruma ara sıra girip üyelere yardımcı olan 4-5 kişi anca var yok, diğer herkes gitti.

Ama hala ömür boyu kalır mı, uyur mu gibi başlıklarla mücadele ediyoruz maalesef. Gerçi ben artık mücadele etmiyorum. Forumda 3000 tane başlık var, okumak araştırmak yerine gelip hala soruyorsa ben de yorum yapmıyorum Biz hpv iken deli gibi araştırır okurduk, ben hpv olsam forumdaki bütün yazıları talan ederdim. Şimdiki hpv'ler hiçbir şey okumadan başlık açıyor hey gidi eski hpvlilik hahaha.

Durum
    darkFTH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Merhaba bende o negatif üyelerdenim yaklaşık 2 sene oldu negatif olalı ara ara gelirim buralara yardım için ama insanlardan yılmaya başladım hpv harici bir sürü saçma sapan başlıklar açılıyor. Bu siteden negatif olup giden bir sürü tanıdığım var. İyileşip herkes yoluna bakıyor bunu anlatmaya çalışıyoruz insanlara ama nafile herkes kendini bu hastalığı atlamıcak gibi şartlandırmış şaka gibi bize inanmayanlar var. Yada özel ilgi isteyenler. Negatif olmuş yani sürekli bu sitede ne işi var milletin işi gücü bi ton derdi var HPV harici. Arya sitenin sahibi olduğu için sürekli burda negatif üye olarak, bende arada bir uğruyorum.

Durum
    Admin

Alıntı darkFTH Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba bende o negatif üyelerdenim yaklaşık 2 sene oldu negatif olalı ara ara gelirim buralara yardım için ama insanlardan yılmaya başladım hpv harici bir sürü saçma sapan başlıklar açılıyor. Bu siteden negatif olup giden bir sürü tanıdığım var. İyileşip herkes yoluna bakıyor bunu anlatmaya çalışıyoruz insanlara ama nafile herkes kendini bu hastalığı atlamıcak gibi şartlandırmış şaka gibi bize inanmayanlar var. Yada özel ilgi isteyenler. Negatif olmuş yani sürekli bu sitede ne işi var milletin işi gücü bi ton derdi var HPV harici. Arya sitenin sahibi olduğu için sürekli burda negatif üye olarak, bende arada bir uğruyorum.
    Katılıyorum

Durum
    mrvdnc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Biz de bunu anlatmaya çalışıyoruz

Benim gibi negatif olup benim dışımda foruma ara sıra girip üyelere yardımcı olan 4-5 kişi anca var yok, diğer herkes gitti.

Ama hala ömür boyu kalır mı, uyur mu gibi başlıklarla mücadele ediyoruz maalesef. Gerçi ben artık mücadele etmiyorum. Forumda 3000 tane başlık var, okumak araştırmak yerine gelip hala soruyorsa ben de yorum yapmıyorum Biz hpv iken deli gibi araştırır okurduk, ben hpv olsam forumdaki bütün yazıları talan ederdim. Şimdiki hpv'ler hiçbir şey okumadan başlık açıyor hey gidi eski hpvlilik hahaha.
    Ben siteye yeni üye oldum. Temmuz ayında öğrendim Hpv pozitif olduğumu. İki kere siğillerimi yaktırdım. Şimdi de nasıl negatife dönerim diye araştırıyorum. Bu sitede okuyorum bazen mesela ömür boyu kalabilirmiş vs gibi yazılar, insanın morali bozuluyor. Olumsuz düşünmeye başlıyorum, aklıma en kötü senaryolar gelmeye başlıyor. Çok can sıkıcı bir süreç ama pozitif düşünmekte fayda var sanırım

Durum
    Admin

ömür boyu kalabilirmiş tarzı yazıları bu sitede pek okuyamazsınız aslında ilginç, çünkü bu sitedeki her bilinçli üyemiz bilir ki hpv ömür boyu kalmaz ve bu kanıtlandı singapurda yapılan kongrede. ve negatife dönen tonla insan var. Umarım doğru siteyi okuyorsundur (?) ancak ben ve benim gibi birçok üye burada umut aşılıyor birbirine, paylaşım yapıyor ve birçoğu yeneceğine inanıyor, büyük kısmı da hpv negatif olup forumdan gidiyor zaten.

Durum
    Berk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Alıntı bloggg Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar şöyle bir şey var
    o kadar forum sitesi gezdim okudum yorumlara baktım vs. herkes yeni yakalanan kişiler... yani hiç 3 yıllık 4 yıllık hastalar vs yok. yani bu adamlar iyileşip yoluna bakıyor diye düşünüyorum.

Tebrikler güzel tespit gerçekten 😀

Durum
    hepeve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör

Valla işte 4 senedir burdayım ben de ara ara geliyorum ahssh.foruma ilk üye olanlardanım 🤟🏻 Gececegine inanın sadece kendinize 1 sene süre tanıyın ve ona göre gecmesi için birşeyler yaparak yasantınıza devam edin👍🏻

Durum
    Admin

Alıntı hepeve Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Valla işte 4 senedir burdayım ben de ara ara geliyorum ahssh.foruma ilk üye olanlardanım 🤟🏻 Gececegine inanın sadece kendinize 1 sene süre tanıyın ve ona göre gecmesi için birşeyler yaparak yasantınıza devam edin👍🏻
    evet hepeve benim forumdaki ilk uye olan arkadaşlarımdan birisi. Kendisi 1 yıl içinde negatif olacak kadar da ballı biri

Durum
    murat2021 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

umarım bende şifa bulurum 7 yıl oldu nerdeyse