Sayfa 4 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu
Toplam 46 adet sonuctan sayfa basi 31 ile 40 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: iyi haber şu

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: iyi haber şu

Alıntı Lucy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arya muhteşemsin, umarım ben de senin gibi negatif olmama rağmen burda tecrübelerimle faydalı olabilirim. Peki devlet hastaneleri yakma veya dondurma işlemi yapıyor mu bir fikrin var mı?
    inşallah kalmanızı cok isterim ama negatif olanlar kalacagım yardımcı olacagım dese bile gidiyor. Kalan 3-4 kişi var (hepeve, darkft adlı uyelerimiz mesela) onlarda ayda 1 kez falan ugruyorlar sagolsunlar burda tek negatif olmuş ben gibi duruyorum hahaha.

Devlet hastanesi konusunda hiç bilgim yok maalesef ama dermatologlar kriyo yaparlar, jinekologlar koterizasyon bu ayrıntıyı unutma

Durum
    Msue - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Alıntı darkFTH Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba bende o negatif üyelerdenim yaklaşık 2 sene oldu negatif olalı ara ara gelirim buralara yardım için ama insanlardan yılmaya başladım hpv harici bir sürü saçma sapan başlıklar açılıyor. Bu siteden negatif olup giden bir sürü tanıdığım var. İyileşip herkes yoluna bakıyor bunu anlatmaya çalışıyoruz insanlara ama nafile herkes kendini bu hastalığı atlamıcak gibi şartlandırmış şaka gibi bize inanmayanlar var. Yada özel ilgi isteyenler. Negatif olmuş yani sürekli bu sitede ne işi var milletin işi gücü bi ton derdi var HPV harici. Arya sitenin sahibi olduğu için sürekli burda negatif üye olarak, bende arada bir uğruyorum.
    slm ben hpv öle tanışalı ücbucik ay oluyor bende ağzımda tip 61 çıktı riskli değillerdi ler kbb dermotoloji doktorlara gittim sihi bulamadılar enson jeolog gittim aşı yaptırdım ahcc yi sordum olabilirdefi kbb doktoru kullan faydasını görenler var dedi sizin tavsiye edeceğiz ahcc markası veya sizin kullanıp memnun kaldınız marka varmi tavsiyeniz nedir? Jeolog broşür verdi PROSHIELD Diye marka öneride buluna bilirmisiniz teşekkürler

Durum
    GünIşığı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Merhabalar ben geçen yıl kasım ayında hpv 16 pozitif çıkmıştı. Kolposkopi sonucu ascuss çıkmıştı doktor 1 yıl sonra kontrole gel demişti bir yıl geçti ve geçen hafta kontrole gittim hpv ve smear testleri oldum. Doktor az önce aradı ve negatif olduğumu söyledi. Arada kontrol amaçlı gel dedi ama herhangi bir hpv türü ve hpv 16 ya rastlanmamış. Hala inanamıyorum tekrar neden kontrole çağrıldım? Negatif gelmesi hpv yi yendiğim anlamına mı geliyor? Kafam çok karışık ama mutluyum

Durum
    Admin

Alıntı GünIşığı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhabalar ben geçen yıl kasım ayında hpv 16 pozitif çıkmıştı. Kolposkopi sonucu ascuss çıkmıştı doktor 1 yıl sonra kontrole gel demişti bir yıl geçti ve geçen hafta kontrole gittim hpv ve smear testleri oldum. Doktor az önce aradı ve negatif olduğumu söyledi. Arada kontrol amaçlı gel dedi ama herhangi bir hpv türü ve hpv 16 ya rastlanmamış. Hala inanamıyorum tekrar neden kontrole çağrıldım? Negatif gelmesi hpv yi yendiğim anlamına mı geliyor? Kafam çok karışık ama mutluyum
    Evet ama şaşırdım ilginç, gerçi 1 yılda negatiflik gelebilir ama siz yenmek için bir şey yaptınız mı? Ben sizin yerinizde olsam özel bir laboratuvarda (gelişim tıp lab, ahenk lab, mavi lab gibi) bir hpv dna genotipleme testi yaptırırdım net emin olmak için. Negatifseniz sevinebilirsiniz

Durum
    Yeni Üye

5 ay Ahcc kullandım. Dengeli beslenmeye çalıştım. Bu durum teşhisten çok önce benle birlikteydi büyük ihtimalle ben tesadüfen öğrenmiş oldum. Siz söyleyince tekrar kaygı duymaya başladım İstanbul da yaşamıyorum laboratuvar testi nasıl oluyor ?? Doktorum hpv testinde pozitif gelseydi tekrar kolposkopi yapacağını söylemişti test sonucunda temiz olduğunu arada kontrole gitmemi söyledi Perşembe günü aşı için tekrar doktora gideceğim o zaman detaylıca konuşmuş oluruz buraya da bilgi veririm

Durum
    Yeni Üye

Negatif olunca hpv vücutta ama aktif değil mi demek yoksa negatif olursa hpv artık tamamen vücuttan atılmış mı demek oluyor

Durum
    Admin

Alıntı GünIşığı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Negatif olunca hpv vücutta ama aktif değil mi demek yoksa negatif olursa hpv artık tamamen vücuttan atılmış mı demek oluyor
    Negatif olmak demek, hpv artık vücudunda değil demek. Hpv negatif olmak demek vücuttan atmış olmak demektir. Hpv vücuttan atılabilen bir hastalık. Hsv (herpes) kalıcı ama hpv değil.

Durum
    ycncyf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Ben de 8 yılı geride bıraktım.. hala ne zaman koterle yakma ıslemı yaptırsam her defasında tekrarlıyor .bağışıklığı desteklemek ıcın gardasil ,propolis,aktif spor vs vs elimden gelenı yaptım ancak hala aynı noktadayım,yoruldum,bıktım diyebilirim
    bu hastalık yüzüne ne aktif cinsel hayatım oldu ne de evlenebildim (3 kız arkadasım bu sebeple benden ayrıldı,haklılar,kimse rahim kanseri riskini almak istemez)

dun tekrar operasyon oldum bu kez yeni çıkan velp i kullanıyorum sonucun degisecegini sanmıyorum ama bir umut.

Durum
    Şaşkın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Alıntı ycncyf Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben de 8 yılı geride bıraktım.. hala ne zaman koterle yakma ıslemı yaptırsam her defasında tekrarlıyor .bağışıklığı desteklemek ıcın gardasil ,propolis,aktif spor vs vs elimden gelenı yaptım ancak hala aynı noktadayım,yoruldum,bıktım diyebilirim
    bu hastalık yüzüne ne aktif cinsel hayatım oldu ne de evlenebildim (3 kız arkadasım bu sebeple benden ayrıldı,haklılar,kimse rahim kanseri riskini almak istemez)

dun tekrar operasyon oldum bu kez yeni çıkan velp i kullanıyorum sonucun degisecegini sanmıyorum ama bir umut.
    Gecmis olsun velp doktor tarafından mı önerildi?
    Ne kadar süre kullanmanız istendi yan etkiler vs bilgi verir misiniz?

Durum
    ycncyf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Merhaba ,evet doktor tarafından recetelendirildi. sabah -ögle -aksam 2 ser adet günde toplam 6 adet almam söylendi (icerikte 100 civari var 17 gunde bitmiş olacak)
    yan etki gözlemlersem buradan paylasayım.suan icin göze çarpan bir durum yok.