Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 20 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 6 Tip Pozitif Yardım

Durum
    pismankiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

6 Tip Pozitif Yardım

Herkese merhaba ben hpv olduğumu dün akşam öğrendim ve sabaha kadar uyumadım. Hayatımın hatasını yaparak hiç güvenilir olmayan bir erkekle cinsel ilişki ve oral ilişki yaşadım birkaç kez o zaman hastalıklar hakkında bilgim yoktu sonra araştırmaya başlayınca hayatım kabusa döndü defalarca hiv testi yaptım kötü kokulu akıntı kaşıntı bir türlü bitmiyordu sonra beyaz sivilce tarzı bişey genital bölgede çıkınca hpv araştırmasına başladım mavi laboratuvarda sürüntü testi yaptım ve sonuç TİP 6- 39-51-53-59-84 pozitif pazartesi laboratuvarin doktoruyla görüşmeye gidicem ama o zamana kadar ne yapacağım bilmiyorum forumu Biraz okudum bağışıklıgim normalde de çok düşüktür ben ne yapmalıyım yardım edin. Yaşım 27

Durum
    Kıdemli Üye

Cevap: 6 Tip Pozitif Yardım

Bana yardım edecek kimse yok mu

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Merhabalar, öncelikle şunu bil her şey bir gün düzelecek.
    6 tane tip taşıyormuşsun hemen vücuttan atman muhtemelen söz konusu olmayacak süreç biraz sürebilir 1-2 sene kadar tüm tiplerin temizlenmesi için.
    Bence şimdilik bir şey yapma doktorla görüşmen daha öncelikli bir şey. Doktordan sonra yazarsın buraya ne dediğini. Çok geçmiş olsun

Durum
    Kıdemli Üye

Şu an ciddi bir ilişkim var evlenme adımları atıyoruz Dün akşam bir anda Hayatım karardı o kişiyi kaybetmek istemiyorum yaptığım bir hata hayatıma mi mal olacak tedavinin daha kısa bir süresi yok mu karşımdaki kişiye söyleyemem şu an panik atak geçiriyorum resmen geceden beri ne olur yardım edin

Durum
    Mağdurella - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Smear testi yaptırmis miydin ? Bağışıklık guclendiriceksin ahcc maddi durumun varsa başla. Sigil varsa yaktir başka çözümü yok. Panik yapınca gecmiyo denendi.

Durum
    Kıdemli Üye

Hayır smear yaptırmadım muhtemelen isteyecekler benden. Ben lanet olası insanın çok eşli olduğunu öğrendikten sonra bütün cinsel yolla bulaşan hastalıkları araştırmaya test olmaya başlamıştım bu yazdığım hpv türleri pozitif geldi daha sonucum Dün akşam çıktı laboratuvarı aradım çok net bir bilgi vermediler pazartesi doktorla görüşün dediler nasıl bekleyeceğim bilmiyorum şu an ciddi olduğum insanın yüzüne nasıl bakıcam yardım edin bana zaten panik biriyim

Durum
    Özel Üye

Tamam sakin ol da smear için bi doktora gitmen lazım laboratuvarda yapmıyorlar devlet hastanelerinde ücretsiz yaptirabilirsin özelde 100 civarı artı muayne ücreti. Mutlaka yaptır geçmiş olsun

Durum
    Kıdemli Üye

Dudağımda da geçmeyen sigil benzeri bir kabarti var oral ile ağızdan da kapmış olabilir miyim bu durumda nasıl bir risk var vücuttan atilirsa burdaki risk de geçer mi ne olur beni aydınlatın

Durum
    Özel Üye

Agiz içinde mavi labta oral hpv testi var onu yaptır

Durum
    Kıdemli Üye

O da muhtemelen pozitif çıkacaktır. Onun bir tedavisi var mı yoksa aynı şekilde bağışıklık sistemi ile ilgili mi direk kanser yapar mı