Sayfa 4 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci ... 234
Toplam 36 adet sonuctan sayfa basi 31 ile 36 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Doktorum oral hpv testi için aradı !!!

Durum
    Honey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Cevap: Doktorum oral hpv testi için aradı !!!

Alıntı Mağdurella Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yine de doktorla görüştükten sonra yazsaydın belkide farklı yorumlar
    O günkü duruma göre yine güncellerim

Durum
    Kıdemli Üye

Merhabalar herkese, oral hpv testi için doktora gittiğimde olan süreci anlatmıştım burda.Hpv testim negatifti ve dudağımdaki parçadan patoloji alınmıştı.Sonucu ben kendime göre human papilloma ile uyumlu diye yorumlamış tüm ve böyle inanıyordum ağzımda var diye.7 ay sonunda yine aynı doktora gittim sonucu almaya.Doktor dedi ki o siğil değilmiş.Fibron diye bir et parçası ve iyi huyludur bir zararı yok falan dedi.Ben sok oldum ısrarla sordum nasıl olur ben siğil sanıyordum diye siğil olsaydı verrü çıkardı sonucunda testinde negatif falan dedi.Eve geldim Internetten fibron resimlerine baktım ve gerçekten de benziyo.Yani ikna oldum sanırım ama hala inanamiyorum.Burdan magdurella belki doktor farklı yorumlar yine yazar mısın demişti hiç imkan vermemiştim farklı ihtimale ama şu an içim daha rahat.Merak edenler için ve ağızda siğil olmasından şüphelenenler için yazmak istedim.Allah şifa versin hepimize 💚

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı Honey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhabalar herkese, oral hpv testi için doktora gittiğimde olan süreci anlatmıştım burda.Hpv testim negatifti ve dudağımdaki parçadan patoloji alınmıştı.Sonucu ben kendime göre human papilloma ile uyumlu diye yorumlamış tüm ve böyle inanıyordum ağzımda var diye.7 ay sonunda yine aynı doktora gittim sonucu almaya.Doktor dedi ki o siğil değilmiş.Fibron diye bir et parçası ve iyi huyludur bir zararı yok falan dedi.Ben sok oldum ısrarla sordum nasıl olur ben siğil sanıyordum diye siğil olsaydı verrü çıkardı sonucunda testinde negatif falan dedi.Eve geldim Internetten fibron resimlerine baktım ve gerçekten de benziyo.Yani ikna oldum sanırım ama hala inanamiyorum.Burdan magdurella belki doktor farklı yorumlar yine yazar mısın demişti hiç imkan vermemiştim farklı ihtimale ama şu an içim daha rahat.Merak edenler için ve ağızda siğil olmasından şüphelenenler için yazmak istedim.Allah şifa versin hepimize ��
    Ayy bak ne iyi olmuş ya doktora gitmen, bizim beynimiz zaten her şeyi siğil ve hpv'ye uyumlandırıyor özellikle hpv ile yaşanan süreçte Çok geçmiş olsun

Durum
    Kıdemli Üye

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ayy bak ne iyi olmuş ya doktora gitmen, bizim beynimiz zaten her şeyi siğil ve hpv'ye uyumlandırıyor özellikle hpv ile yaşanan süreçte Çok geçmiş olsun
    Çok teşekkür ederim Arya, ve bunu şu an her ağzımda siğil mi var acaba yazana söylemek istiyorum.O kadar siğile benzer bir oluşum bile siğil çıkmadı ve ben geçen eylül ayından beri ağzımda siğil var diye düşündüm, ağladım, üzüldüm.Gordugumuz herşeyi siğil sanmamamiz lazım 😂

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı Honey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok teşekkür ederim Arya, ve bunu şu an her ağzımda siğil mi var acaba yazana söylemek istiyorum.O kadar siğile benzer bir oluşum bile siğil çıkmadı ve ben geçen eylül ayından beri ağzımda siğil var diye düşündüm, ağladım, üzüldüm.Gordugumuz herşeyi siğil sanmamamiz lazım ��
    Aynen öyle, hep söylüyorum tecrübe konuşuyor

Durum
    Psikoloji0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Merhaba honey benimde ağzımda siğil e benzer bişey var belkide senin gibi fibrom da olabilir doktor amiliyat ile alıp patolojiye gönderince anlıyacak ama ben bu işten korkuyorum ağzında o fibrom un resmi varsa atarmısın rica etsem bi bakayım benimkine benziyormu

Bu Konu için Etiketler