Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Koter sonrası hpv tipleme ?

Durum
    men88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Koter sonrası hpv tipleme ?

öncelelikle merhaba arkadaşlar hpv ile tanışalı 2ay oldu 3 tane sigil vardı doktor yaktı onları koterizasyon 5 gün oluyor patolojiye gönderdi sonuç 2 hafta içinde gelir dedi sizce napmam lazım bundan sonra hiç ilaç falanda yazmadı koter yapıp gönderdi

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: 2 ay

Alıntı men88 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    öncelelikle merhaba arkadaşlar hpv ile tanışalı 2ay oldu 3 tane sigil vardı doktor yaktı onları koterizasyon 5 gün oluyor patolojiye gönderdi sonuç 2 hafta içinde gelir dedi sizce napmam lazım bundan sonra hiç ilaç falanda yazmadı koter yapıp gönderdi
    Hpv tipini öğrenecek muhtemelen, koter için fucidin ya da fito filan kullan daha cabuk iyilestirir.

Ayrıca aramızda hosgeldin, forumumuza. Yalnız bildirmem gereken bir şey var, lütfen soru soracaksan ''soru/cevap'' kategorisinde konuyu aç. Ve de başlıklar ''2 ay'', ''1 gün'' gibi ne olduğu anlaşılmayan şeyler değil net cümleler olmalı, forum kurallarına uymanı rica ediyorum. Ben şimdilik kategoriyi ve başlık adını değiştireceğim, bundan sonra uygun şekilde yaparsan sevinirim.

Durum
    h.p.v. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Banlı Üye

Cevap: Koter sonrası hpv tipleme ?

Sendekilerin tip 6 veya 11 ihtimali yuksek.sigil yapan tipler genelde 6 ve 11 dir.azda olsa birkac tip daha var sigil yapan.yuksek riskli bir tipin yoksa endiselenmene gerek yok.gecmis olsun.

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Evet ama yine de tiplendirme yapılmalı, bende de sigil olustu ama yüksek riskli tipine sahibim. Hpv'de tiplendirme çok onemli bir şey

Durum
    h.p.v. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Banlı Üye

Ben zaten onemsiz demedim.tabiki tiplendirme yapilmali.sadece ihtimallari yazdim.sen sunuda eklemek gerekir deyip bazi yuksek riskli tiplerde sigil yapiyor yazabilirdin.

Bu Konu için Etiketler