Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu
Toplam 27 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Genitalix ilaci ile 4 günde siğillerimden kurtuldum

Durum
    darkFTH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Cevap: Genitalix ilaci ile 4 günde siğillerimden kurtuldum

Yazıyı 5 dakika okuyunca otomatik dolandırılıyosun 😂 Arkadaşlar genital bölge şakaya gelmez herşeyi sürüp denememek lazım. Ayrıca hpv den 2 günde kurtuldum 3 günde kurtuldum diyen birisi varsa %90 yalan söylüyordur %10 yanlış teşhistir.

Durum
    marlaizgu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Burda bir kaç kez genital siğillerimden nasıl kurtulur diye yazmıştım bir şeyin reklamını yaptığım yok buraya da bir ilacın veya kremin satışını yapmaya geldim genitalix diye googleye yazdığımda bulunan bir site göremediğim için zor buldum dedim ayrıca genitalixi burada gördüm ve evet 3 günde düşüyor vajinal bölgemde olmasa önce sonrası diye atardım ben size de yardımcı olsun diye buraya bunu paylaştım ben kurtuldum sizler ne yaparsanız yapın umrumda bile olmaz insanlık yapıp size de yardımcı olsun diye yazdık satıcısı olduk

Durum
    Yeni Üye

şuan bir şey yok daha alalı 1 hafta olmadı ama 3. günde etkisini göstermiş deri attım resmen acıyla sızıyla ama şuan hiç bir şey yok tek tük kalmış onlara da bu gece süreceğim

Durum
    Yeni Üye

bu ilacı yapan kişinin eczacı olduğunu gördüm ilacı aslında kendisi yapmış alırken ve kullanırken çok tedirgindim ama aldaraya 230 tl vermişken buna da vereyim dedim verrutolda kullandım oda etki etmedi sirkeler çay ağaçları ama en sonunda cidden bunu aldım sürdüm yaktı resmen adeta yanmış gibi durdu yılan derisi gibi deri attım şuan hiç bir şey yok allah’a şükür kurtuldum

Durum
    Yeni Üye

okudum ama bir şeylerin reklamını yapmıyorum adamda sanırım satmak için yapmış orasını bilemem bu platformda gördüm bende ama cidden şaka değil döküyor ben memnun kaldım herşeyi deneyip kurtulamayan insanlar da denesin görsün diye paylaşmak istedim ama herkesin kendi tercihi ben açıkça güvenemedim ama aldım çarem kalmadı sandım 3 günde yakarak yok etti

Durum
    Malik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Alıntı marlaizgu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    okudum ama bir şeylerin reklamını yapmıyorum adamda sanırım satmak için yapmış orasını bilemem bu platformda gördüm bende ama cidden şaka değil döküyor ben memnun kaldım herşeyi deneyip kurtulamayan insanlar da denesin görsün diye paylaşmak istedim ama herkesin kendi tercihi ben açıkça güvenemedim ama aldım çarem kalmadı sandım 3 günde yakarak yok etti
    Yaksa ne olacak ki, siğilleri yok edecek tonla ürün var. Önemli olan virüsü vücuttan uzaklaştırmak.

Verrutol 20 lira, verrutol benzeri bir ürünün 200 ile 300 arasında satılmasıda ayrı bir sıkıntı. Doktorlar tarafından reçete edilen aldara ise 230 lira. Devlet hastanelerinde yaktırmak bedava.

Ayrıca Kimyadan az anlayan bir kişi dahi bu tür bir ürünü kolaylıkla yapabilir. Verrutolun bu kadar ucuz olmasının nedenide bu yüzden. Asit her zaman deriyi yakar siğillerinİn bu kadar hızlı düşmeside bundan kaynaklı. Ve asit Deri incelmesine Neden olur.

Durum
    Mağdurella - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Reklamın dibini yapıyorsun da banane. Ama salak yerine koyuyorsun insanları. Senin ınstagramdan ürünü kendim yapıyorum diyen adamla yazıların bile aynı. Aynı cümleyi 10 kere kuruyorsun yazdıkların anlaşılmıyor karışık kuruşuk. Oda bu şekilde cevap vermişti ve güven kazanmadı. Ciddi bi iş yapıyorsan ciddi konuşacaksin. Sen önce bi satış pazarlama dersi al derim eczacı arkadaş.

Durum
    Özel Üye

Alıntı marlaizgu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Burda bir kaç kez genital siğillerimden nasıl kurtulur diye yazmıştım bir şeyin reklamını yaptığım yok buraya da bir ilacın veya kremin satışını yapmaya geldim genitalix diye googleye yazdığımda bulunan bir site göremediğim için zor buldum dedim ayrıca genitalixi burada gördüm ve evet 3 günde düşüyor vajinal bölgemde olmasa önce sonrası diye atardım ben size de yardımcı olsun diye buraya bunu paylaştım ben kurtuldum sizler ne yaparsanız yapın umrumda bile olmaz insanlık yapıp size de yardımcı olsun diye yazdık satıcısı olduk
    Kendin demişsin zaten “Buraya da bir ilacın veya kremin satışını yapmaya geldim” diye 😂😂

Durum
    Özel Üye

Ayrıca kimse sana sormamış nasıl oldu bitti diye ama ısrarla yazmaya devam edip 3 günde bitti falan sıkmışsın palavrayı. İnsanların paniğinden yararlanmaya çalışıp şuraya gelenlere cidden acıyorum.

Durum
    Özel Üye

Haa birde aryanın attığı linke girip okudum şimdi. Güzel duyar kasmışsınız helal olsun istesen böyle duyar kasılıp acıları çocuğu oynanmaz. Binbir türlü dertler yurt dışından getiediğin şey %90 verrutolle aynı etken maddeye sahiptir. 4. Hesaptanda yaz burayada genitalix çok iyi mükemmmeel diye tamamla 😂