Blog Sitemiz : hpvliyiz.wordpress.com
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 14 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gsteriliyor
    Tecrbeli ye
    yelik tarihi
    19.Temmuz.2020
    Tecrbe Puan
    0

zel Hastane

Merhaba arkadalar

Biliyorsunuz daha nce HIV olduumudan bahsetmitim. imdi bir tandm bana hastanede i buldu sekreter veya doktor asistanl gibi bir i fakat ie girite salk raporu isteniyor ya o salk raporunu hastane kendisi mi yapyor ve HIV hastalna bakyorlar m ? zel hastanede alan ve bilen birisi var m acaba ? Eer byle bir duru varsa ii reddedeceim nk yaknm olan kiide renir. Forumla alakasz oldu ama kimseye soramadm iin atm zr dilerim herkesden

Kdemli ye
    yelik tarihi
    01.Eyll.2019
    Tecrbe Puan
    2

Cevap: zel Hastane

Merhaba net bilgim yok ama kan testiniz yapldnda deerler kyor ayrca bulac hastalk var m diye baklyor hepatit vs gibi ,emin olamadm ,i bulduunuza cok sevindim ama hastanede alsmak psikolojik olarak bu srete yormaz m,

Tecrbeli ye
    yelik tarihi
    19.Temmuz.2020
    Tecrbe Puan
    0

Paraszlk ve borlar daha ok yoruyor maalrsef psikolojik olarak

Kdemli ye
    yelik tarihi
    06.Nisan.2020
    Tecrbe Puan
    1

Ise girite saglik raporu isteniyor. Fakat hepatitler iin kolay bulaan hastalklar iin hiv bu grubun iindeyse de salk raporunu alacan kurulula gr. Yani zel hastaneden salk raporunu al doktorla da gr hiv i semesin. Sonuta altn yere de bildirmek zorunda deilsin

Tecrbeli ye
    yelik tarihi
    19.Temmuz.2020
    Tecrbe Puan
    0

@Madurella alacam yer zel hastane olduu iin kendileri mi yapar acaba dardan m isterler bilemedim daha grmeye gitmedim hastaneyle ama ok yakn tandk i ama korkuyorum nasl renirim hi bilmiyorum

Tecrbeli ye
    yelik tarihi
    21.Kasm.2019
    Tecrbe Puan
    1

Zorlu ben de daha once hiv var mi diye korkup test yaptirmaya gitmistim. O siradada ozel bir yerde calisacaktim ama hastane degildi. Doktora sorrugumda hic sorun olmaz bu bilgiler gizlidir falan dedi enfeksiyon doktoru. Bence sen 5-6tane enfeksiyon doktoruna mesaj at bugun. Onlar daha iyi bilir ama benim gittigim doktor hicbir sorun olmaz demisti.

Insallah sorunsuz atlatirsin bu sureci bize de haber ver lutfen 🙏🏻

Tecrbeli ye
    yelik tarihi
    21.Kasm.2019
    Tecrbe Puan
    1

Magdurellanin cozumu de bana mantikli geldi, sen bildigin icin hassassin anlayabiliyorum ben de olsam ayni seyi dusunurdum bu konuda ama ozelde test yaptirsan ve hiv i atlamis olsalar bence dikkat cekmez zaten ilaclarini kullaniyorsun bulasici degil suanda icin rahat olsun

Kdemli ye
    yelik tarihi
    06.Nisan.2020
    Tecrbe Puan
    1

Aynen zel hastanede olsa sana bedavadan salk raporu vereceini hi sanmyorum. cretli olaca iin kendin gidip baka bir hastaneden al.He tandk var hastanede cretsiz olacak dersen de hi bu topun altna girme derim. Illa sana orda biseyler yaplr. Covid testinde bile baz tetkiklerde enfeksiyon var mi diye kan a da bakyorlarm yani sen o hastanede her trl kandan bakilabilirsin her an.

Tecrbeli ye
    yelik tarihi
    19.Temmuz.2020
    Tecrbe Puan
    0

Hivin kan testi farkl normal kan testlerinde kmyor farkl bir yntemle bakyorlar gidicem baktm hiv var salk raporunda yok ya o ii yapmam falan dicem yaknma ayp olucak ama yapcak bir ey yok maalesef

Kdemli ye
    yelik tarihi
    18.Austos.2020
    Tecrbe Puan
    1

Nasil yani farkli hiv testlerinde cikmiyor olurmu oyle ey sizde hiv varsa butun anti hiv testleri yakalar pozitiflii