Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 14 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Özel Hastane İş

Durum
    Zorluu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Özel Hastane İş

Merhaba arkadaşlar

Biliyorsunuz daha önce HIV olduğumudan bahsetmiştim. Şimdi bir tanıdığım bana hastanede iş buldu sekreter veya doktor asistanlığı gibi bir iş fakat işe girişte sağlık raporu isteniyor ya o sağlık raporunu hastane kendisi mi yapıyor ve HIV hastalığına bakıyorlar mı ? Özel hastanede çalışan ve bilen birisi var mı acaba ? Eğer böyle bir duruö varsa işi reddedeceğim çünkü yakınım olan kişide öğrenir. Forumla alakasız oldu ama kimseye soramadığım için açtım özür dilerim herkesden

Durum
    Mavimelodi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Cevap: Özel Hastane İş

Merhaba net bilgim yok ama kan testiniz yapıldığında değerler çıkıyor ayrıca bulaşıcı hastalık var mı diye bakılıyor hepatit vs gibi ,emin olamadım ,iş bulduğunuza cok sevindim ama hastanede çalısmak psikolojik olarak bu süreçte yormaz mı,

Durum
    Kıdemli Üye

Parasızlık ve borçlar daha çok yoruyor maalrsef psikolojik olarak

Durum
    Mağdurella - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Ise girişte saglik raporu isteniyor. Fakat hepatitler için kolay bulaşan hastalıklar için hiv bu grubun içindeyse de sağlık raporunu alacağın kuruluşla görüş. Yani özel hastaneden sağlık raporunu al doktorla da görüş hiv i seçmesin. Sonuçta çalıştığın yere de bildirmek zorunda değilsin

Durum
    Kıdemli Üye

@Mağdurella çalışacağım yer özel hastane olduğu için kendileri mi yapar acaba dışardan mı isterler bilemedim daha görüşmeye gitmedim hastaneyle ama çok yakın tanıdık iş ama korkuyorum nasıl öğrenirim hiç bilmiyorum

Durum
    sevimli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Zorlu ben de daha once hiv var mi diye korkup test yaptirmaya gitmistim. O siradada ozel bir yerde calisacaktim ama hastane degildi. Doktora sorrugumda hic sorun olmaz bu bilgiler gizlidir falan dedi enfeksiyon doktoru. Bence sen 5-6tane enfeksiyon doktoruna mesaj at bugun. Onlar daha iyi bilir ama benim gittigim doktor hicbir sorun olmaz demisti.

Insallah sorunsuz atlatirsin bu sureci bize de haber ver lutfen 🙏🏻

Durum
    sevimli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Magdurellanin cozumu de bana mantikli geldi, sen bildigin icin hassassin anlayabiliyorum ben de olsam ayni seyi dusunurdum bu konuda ama ozelde test yaptirsan ve hiv i atlamis olsalar bence dikkat cekmez zaten ilaclarini kullaniyorsun bulasici degil suanda icin rahat olsun

Durum
    Mağdurella - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Aynen özel hastanede olsa sana bedavadan sağlık raporu vereceğini hiç sanmıyorum. Ücretli olacağı için kendin gidip başka bir hastaneden al.He tanıdık var hastanede ücretsiz olacak dersen de hiç bu topun altına girme derim. Illa sana orda biseyler yapılır. Covid testinde bile bazı tetkiklerde enfeksiyon var mi diye kan a da bakıyorlarmış yani sen o hastanede her türlü kandan bakilabilirsin her an.

Durum
    Kıdemli Üye

Hivin kan testi farklı normal kan testlerinde çıkmıyor farklı bir yöntemle bakıyorlar gidicem baktım hiv var sağlık raporunda yok ya o işi yapmam falan dicem yakınıma ayıp olucak ama yapıcak bir şey yok maalesef

Durum
    mesut5151 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Nasil yani farkli hiv testlerinde cikmiyor olurmu oyle şey sizde hiv varsa butun anti hiv testleri yakalar pozitifliği