Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 11 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Aldara krem kullanmalıyım

Durum
    Hpvkolik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Aldara krem kullanmalıyım

Aldara krem aldım ancak mesanem hızlı çalıştığı için kullanma tereddütlerim var ayrıca tahriş ediyor imiş o sebepten kullanmadım sizce kullansam tedavime ek fayda sağlar mı? Not:ahcc sarımsak yeşil çay kefir kullanıyorum düzenli kriyoterapi yaptırıyorum sizde böyle devam mı etmeliyim yoksa aldara krem de eklemelimiyim

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: Aldara krem kullanmalıyım

Aldara kreminiz ile mesanenizin ne alakası var acaba ?
    Gece uyumadan önce sürersiniz... Haftada 3 gün düzenli kullanımda tahriş ediyor. Haftdada 2 gün kullanırsanız tahriş ihtimali düşüyor.

Durum
    Hpvkolik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Alıntı Hpvkolik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aldara krem aldım ancak mesanem hızlı çalıştığı için kullanma tereddütlerim var ayrıca tahriş ediyor imiş o sebepten kullanmadım sizce kullansam tedavime ek fayda sağlar mı? Not:ahcc sarımsak yeşil çay kefir kullanıyorum düzenli kriyoterapi yaptırıyorum sizde böyle devam mı etmeliyim yoksa aldara krem de eklemelimiyim
    Gece 2 sefer WC ye çıkıyorum kremin o bölgede 6 ile 8 saat kalması gerekli imiş

Durum
    cgdmsrgll - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Aldara kullanacagın gün sıvı alımına dikkat et. Ben kullandim faydasini gördüm
    Alıntı Hpvkolik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gece 2 sefer WC ye çıkıyorum kremin o bölgede 6 ile 8 saat kalması gerekli imiş

Durum
    Kayakar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Prospektüste sürmeden önce ve temizlerken sabun ve suyla yıkayın diyor bu konuda nasıl bir düzen oturttunuz?

Durum
    Özel Üye

Sabunla yikamadım hiç bildigim kadariyla yapisini bozuyor. En son kullandigimda tahris etmisti sanirim cok kasindi o zaman sabunla yikamistim zaten bir sey kalmamisti bi daha da kullanmadim. Hatta bazen kabizliktan dolayi catlama oluyo sigil cikar diye bekliyorum ama cikmiyo. Baya etkili bir krem
    Alıntı Kayakar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Prospektüste sürmeden önce ve temizlerken sabun ve suyla yıkayın diyor bu konuda nasıl bir düzen oturttunuz?

Durum
    Kayakar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Alıntı cgdmsrgll Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sabunla yikamadım hiç bildigim kadariyla yapisini bozuyor. En son kullandigimda tahris etmisti sanirim cok kasindi o zaman sabunla yikamistim zaten bir sey kalmamisti bi daha da kullanmadim. Hatta bazen kabizliktan dolayi catlama oluyo sigil cikar diye bekliyorum ama cikmiyo. Baya etkili bir krem

Sanırsam sonrasında yıkarken sadece su tuttunuz sürdüğünüz bölgeye. Peki sürmeden önce de temizleyin diyordu o zaman için sürmeden hemen önce yine su mu tuttunuz

Durum
    Özel Üye

Evet ikisinde de suyla yikadim
    Alıntı Kayakar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sanırsam sonrasında yıkarken sadece su tuttunuz sürdüğünüz bölgeye. Peki sürmeden önce de temizleyin diyordu o zaman için sürmeden hemen önce yine su mu tuttunuz

Durum
    girllpower - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Benimde 6.sürüşüm şu an baya küçüldü ama kızarıklık ve ufak kanama yaşadım tahriş oldu galiba ama inşallah geçirir ya psikolojim çok bozuk ve bakireyim elimden hiçbir şey gelmiyor

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Ben de sadece su ile yıkıyordum ama duşa girmek için o an zamanım varsa bazen sabunluyordum önceden. Ama genital bölgelere sabun sürmek pek iyi değil biliyorsunuz özellikle kadınlarda ph'ı bozuyor.