Sayfa 5 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci ... 345
Toplam 46 adet sonuctan sayfa basi 41 ile 46 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ahcc, umudum.

Durum
    üzgün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Cevap: Ahcc, umudum.

Alıntı Virüs2017 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Canım burda gösteriyorsun orda sıkıntı yok zaten alabiliyorsun gümrükten geçişte türkiye girişte görmek isterler demek istedim
    Gorduklerinde geçişine izin vermezler mi diyorsun ? Ama forumlarda yurt dışına çıkıp getiren insanların olduğunu okumuştum.kesin olarak geçmez mi diyorsun yoksa geçirmeye bilirler diye mi düşünüyorsun ?

Durum
    üzgün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

5 aydır Ahcc kullanıyorum ve şuan Ahcc temininde sıkıntı yaşıyorum . Temin imkanı olan yardımcı olsun lütfen.

Durum
    Virüs2017 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

geçirmezler diye diyorum reçetesiz ben dışarıdan birşey getirdiğimde incik cincik arıyıp soruyorlar o yzüden dedim reçeteniz olsun bir dr a gidin yazabilecek bir doktora yazdırın takviye diyin yazar sorun yok oda olmadı arya hanım var oda olmadı iherb sitesinden getirtebiliyorsun yada vitacost ordanda geliyor 5 dak kayıt oluyorsun 1 ayda geliyor ilacın ama reçete istiyor ondada hem gümrüğa mail atıyorsun hemde ptt ye sorun olmuyor yani

Durum
    Rammcho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

600 gr TimeHealth marka AHCC'yi günlük nasıl kullanacağız? Yani 3 gram olması için günde 5 adet içmem lazım ama bunları aynı anda mı aç karnına mı tok karnına mı, nasıl olacak dağılımı?

Durum
    Cubar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Sabah aç karına hepsini aynı anda iç 1 saat sonra kahvaltı yap. Kahvaltı’dan 2 saat sonra başka takviyen varsa kullanabilirsin ancak ahcc ile hiçbir ürünü aynı anda alma.

Alıntı Rammcho Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    600 gr TimeHealth marka AHCC'yi günlük nasıl kullanacağız? Yani 3 gram olması için günde 5 adet içmem lazım ama bunları aynı anda mı aç karnına mı tok karnına mı, nasıl olacak dağılımı?

Durum
    Jazabel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Banlı Üye

Ben de ahcc kullanmayı düşünüyorum am sabah aç karnına troit hapı almak zorunda yım.ben nasıl yapicam.:/

Bu Konu için Etiketler