Sayfa 1 Toplam 5 Sayfadan 123 ... SonuncuSonuncu
Toplam 46 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ahcc, umudum.

Durum
    nehpv16mi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Ahcc, umudum.

Bu yazı hepinize umut olsun istiyorum. Bundan 8 ay önce tanıştım hpv ile. Rutin smear taramamda cin2 sonucunu görünce dünya başıma yıkıldı. Neden olur diye sorduk ettik, nedeni hpv'dir dediler. Hemen genotiplendirme testi yaptırdım ve sonuç maalesef en dirençli olarak adlandırılan hpv 16 pozitif idi. Doktorumun kapsamlı araştırması ve benim öykümle beraber anladık ki 1,5 senedir taşıyormuşum ben bu virüsü. Leep operasyonu geçirdim. Zararlı doku temizlendi. O süreç de biraz zordu benim için.
    Artık tek yapmam gereken virüsten kurtulmaktı. Virüs vücutta durduça yeniden tahribat yaratabilirdi çünkü. Deli gibi okuduk, araştırdık. Ahcc ile tanıştım. Bir arkadaşım vasıtası ile 6aylık tedavi miktarını getirttim. Hiç aksatmadan her gün kullandım, sigarayı bıraktım, stresten uzak durdum. 6.ayın sonunda genotiplendirme testim negatif geldi. Bu süre içinde bağışıklığımın güçlendiğine dair başka emareleri de gözlemledim. Kışın hasta olmadım vs..
    Yani diyeceğim o ki masrafını falan düşünmeksizin edilebiliyorsanız alın kullanın bu ilacı. Benim psikolojimi kurtardı her şeyden önce. Bi kadın için hpv başlı başına travma çünkü.
    Son olarak ben <3 AHCC
    darısı başınıza...

Durum
    hepeve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör

Cevap: Ahcc, umudum.

Alıntı nehpv16mi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu yazı hepinize umut olsun istiyorum. Bundan 8 ay önce tanıştım hpv ile. Rutin smear taramamda cin2 sonucunu görünce dünya başıma yıkıldı. Neden olur diye sorduk ettik, nedeni hpv'dir dediler. Hemen genotiplendirme testi yaptırdım ve sonuç maalesef en dirençli olarak adlandırılan hpv 16 pozitif idi. Doktorumun kapsamlı araştırması ve benim öykümle beraber anladık ki 1,5 senedir taşıyormuşum ben bu virüsü. Leep operasyonu geçirdim. Zararlı doku temizlendi. O süreç de biraz zordu benim için.
    Artık tek yapmam gereken virüsten kurtulmaktı. Virüs vücutta durduça yeniden tahribat yaratabilirdi çünkü. Deli gibi okuduk, araştırdık. Ahcc ile tanıştım. Bir arkadaşım vasıtası ile 6aylık tedavi miktarını getirttim. Hiç aksatmadan her gün kullandım, sigarayı bıraktım, stresten uzak durdum. 6.ayın sonunda genotiplendirme testim negatif geldi. Bu süre içinde bağışıklığımın güçlendiğine dair başka emareleri de gözlemledim. Kışın hasta olmadım vs..
    Yani diyeceğim o ki masrafını falan düşünmeksizin edilebiliyorsanız alın kullanın bu ilacı. Benim psikolojimi kurtardı her şeyden önce. Bi kadın için hpv başlı başına travma çünkü.
    Son olarak ben <3 AHCC
    darısı başınıza...
    gercekten bu yazı için teşekkürler ,,bu hastalıktan kurtulan herkes yazsa keşke umut olsa...hepimize

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Merhabalar,
    Hoşgeldin forumumuzu ve bu umut dolu yazıyı yazdıgın ıcın teşekkür ederiz. Ben ve birçok insanın buna ihtiyacı vardı cunku

Ben de su an ahcc kullanıyorum, ve 6 aylık olandan kullanıyorum. Senin aslında 6 ayda kurtulman bayagı ıyı cunku tip16 bayagı dırenclı ve bi 8-9 ay kullanmak gerekebilir diye dusunuyorum onun ıcın Ben de yuksek risklilerden tip 56 tasıyorum.

Ahcc isteyen arkadaşlar icin ise türkiye'de satılmıyor. Bana özel mesaj yazabilirlerse yardımcı olabilirim. Bu sayede hepimiz kurtuluruz.

Şimdi neler yapıyorsun? Nasıl gidiyor hayatın? cevrende baska ahcc kullanıp da kurtulan var mı?

Durum
    elmatadori - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Tedavi sürecinizi AHCC kullanımınızı ve yaşadıklarınızı uygun bir zamanda paylaşabilir misiniz acaba?

Durum
    Yeni Üye

Hayatım güzel. Artık hastalık kısmını attım kafamdan en azından. Dert çok zaten bi de onla uğraşmıyorum anlayacağın
    Su anda bi erkek arkadaşım 3aydır kullanıyor. Siğillerim çok azaldı diyor ama sonuca dair bi şey bilmiyoruz henüz.

Durum
    Yeni Üye

Alıntı elmatadori Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tedavi sürecinizi AHCC kullanımınızı ve yaşadıklarınızı uygun bir zamanda paylaşabilir misiniz acaba?
    Selam.
    Günde 3gr aldım. Her sabah aç karnına içtim. Araştırmalar bunu söylüyor. Hiç aksatmadım diyebilirim. Tedaviye ara vermemek önemli. Yan etki de hiç görmedim arkadaşlar. Bunu net şekilde ifade edeyim. En çok ondan korkuyordum çünkü.
    Siğilim olmadığı için kullandığım süre boyunca gözle görülür bi etki olmadı tabi. Ama sonuç negatif çıkınca dedim bitti. Oh be.
    Leep operasyonunun psikolojik açıdan insanı sarstığını net şekilde söyleyebilirim
    Buna ihtiyacınız kalmadan atarsınız umarım vücudunuzdan ahcc ile.

Durum
    Aslı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Merhaba, öncelikle çok geçmiş olsun. Hangi markayı kullandınız acaba kaç mg' dı. Ben bir tane aldım ama yorumlara bakınca amazondan emin olamıyorum negatif yorum gördüğüm bir anda umudum kayboluyor.

Durum
    Osman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Negatif yorumların olması gayet doğal. Herkesi iyileştirecek, herkese yararlı olacak diye birşey yok.

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı Aslı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba, öncelikle çok geçmiş olsun. Hangi markayı kullandınız acaba kaç mg' dı. Ben bir tane aldım ama yorumlara bakınca amazondan emin olamıyorum negatif yorum gördüğüm bir anda umudum kayboluyor.
    Amazondan almanız bir işe yaramaz, türkiye'ye sokamazsınız paranız boşa gider.

Durum
    Imtheworst - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Ben ahcc ile aryanın ilk yazısı vasıtası ile tanıştım, aralık ayıydı, yurtdışından getirtemedim ama burda solgar ın ahcc içeren shiitake mantar takviyesini buldum. Siğillerimi yok etmedi ama yenileri de çıkmadı, mevcut siğillerle mücadeledeyim. Burdan peki marka yazman mümkün olur mu? Hangi ahcc markasını kullandın??

Bu Konu için Etiketler