Sayfa 2 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu
Toplam 46 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ahcc, umudum.

Durum
    Osman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Cevap: Ahcc, umudum.

Onun da markası mı var yahu?

Durum
    insan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Evet ahcc nin hangi marka ürünlerini kullanıyorsunuz arkadaşlar bizimle paylaşmanız mümkün mü?

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Ben vitacost kullanıyorum.

Durum
    nehpv16mi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Evet onlarca firma var AHCC üreticisi olan. Yabancı sağlık forumlarını günlerce araştırdım ve marka konusunda çok saplantılı olmamak lazım gibi geliyor. Bir sürü marka hakkında olumlu görüşler var. Bütçenize uyan, ya da ulaşabildiğiniz markayı temin edebilirsiniz bence. Negatif yorumlar da illaki vardır ama o kadar iyi yorumun yanında önemsizdi benim için. Neticede bu virusun cook alt tipi var ve herkesin bağışıklık sistemi başka. Dirençli olma durumu bu etkenlere bağlı olarak değişebilir. 6 ayda geçmez de 8 ayda geçecekti atıyorum. Ben ürünün faydasını gördüm valla.
    Benimki relentless improvment diye bi markaydı. Sigili olan bi erkek arkadaşım bambaşka bi marka kullanıyor. Adını unuttum.

Durum
    elmatadori - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Alıntı nehpv16mi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet onlarca firma var AHCC üreticisi olan. Yabancı sağlık forumlarını günlerce araştırdım ve marka konusunda çok saplantılı olmamak lazım gibi geliyor. Bir sürü marka hakkında olumlu görüşler var. Bütçenize uyan, ya da ulaşabildiğiniz markayı temin edebilirsiniz bence. Negatif yorumlar da illaki vardır ama o kadar iyi yorumun yanında önemsizdi benim için. Neticede bu virusun cook alt tipi var ve herkesin bağışıklık sistemi başka. Dirençli olma durumu bu etkenlere bağlı olarak değişebilir. 6 ayda geçmez de 8 ayda geçecekti atıyorum. Ben ürünün faydasını gördüm valla.
    Benimki relentless improvment diye bi markaydı. Sigili olan bi erkek arkadaşım bambaşka bi marka kullanıyor. Adını unuttum.
    Sadece AHCC'mi kullandınız ilave çinko vs kullandınız mı?

Durum
    Admin

Alıntı nehpv16mi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aynen öyle canım hepsinin özü aynı, zaten biraz pahalı bir ilaç, bütçeyi çok kasmayacak şekilde bir marka alınıp kullanılmalı, ya da benim tavsiyeme uyulmalı ve bana özel mesaj atılmalı

Durum
    suzan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

bende tip 39 çıktı.ama nezmandır bende olduğunu bilmiyorum çünkü 8 yıldır evliyim ve ilk smaerle birlikte hpv baktılar .smaer normal hpv 39 çıktı.hngisinden ve nasıl alabilirim yardımcı olursanız sevinirim....

Durum
    drmedusa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye
    Nereden
    İSTANBUL, YENİKAPI

ahcc den memnunıyet çok fazla . Sağlıklı günler dilerim
    Yard.Doç.Dr Levent TÜRK (Dr. Medusa) Muayehane: Küçük Langa Caddesi, No:30 – 12 YENİKAPI/ İSTANBUL cep: 05414101491 – Asistanım serkan tel: 05464466340 Mail: drleventturk@gmail.com

www.leventturk.com.tr

Durum
    Admin

Alıntı suzan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende tip 39 çıktı.ama nezmandır bende olduğunu bilmiyorum çünkü 8 yıldır evliyim ve ilk smaerle birlikte hpv baktılar .smaer normal hpv 39 çıktı.hngisinden ve nasıl alabilirim yardımcı olursanız sevinirim....
    Bu şekilde bilgi vermem mümkün değil, özel mesaj atmanız gerekiyor.

Durum
    suzan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Julia--not sure, I will find a new doc next year when I re-enroll my insurance. How my doc explained to me is, even I tested negative for HPV, it doesn't mean I don't have the virus, it could mean the virus is less enough the test won't be able to detect. She is pretty sure I have the virus, and she believes you will have the virus forever. She said there has no virus been cured yet in human's history. That's why she thinks it is wasting money and time to do the test.
    emin değilim, önümüzdeki yıl sigortamı tekrar kaydettiğimde yeni bir belge bulacağım. Doktorumun bana açıkladığı şey, HPV için negatif test edilmiş olsa bile, bu benim virüsüm olmadığı anlamına gelmez; bu, virüsün testin algılanamayacak kadar az olması anlamına gelebilir. Virüs olduğuna eminiz ve virüsü sonsuza dek alacağınıza inanıyor. İnsanlık tarihinde henüz hiçbir virüsün tedavi edilmediğini söyledi. Bu yüzden, testi yapmak için vakit harcamasını ve zaman harcadığını düşünüyor.

buda yabancı sitedeki bizler....
    bunu bana biri dah söyledi gerçekten o an mı algılamıyor....

Bu Konu için Etiketler