Blog Sitemiz : hpvliyiz.wordpress.com
Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123
Toplam 26 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 26 arasi kadar sonuc gsteriliyor
    Kdemli ye
    yelik tarihi
    08.Austos.2020
    Tecrbe Puan
    3

Cevap: Aileye/ arkadaa bulatrma ihitmali var m?

Alnt Arya Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Ay pardon ya armm resmen. Hpv pozitifken ve sigil ckaryorsa jilet kullanlmaz kesinlikle, kusura bakmayn arkadalar.
    Ben jilet kullanmaya getim bi an nedense sizde yleymisiniz gibi yazdm rnek vermek iin.. tekrardan sorry.
    Makasla ksaltma yapabilirsiniz, veya tuy dokucu tarz bir ey kullanyorsanz onun spatulasn baka kimse kullanmamal.
    Allah'm u gnleri nasip et biz de geelim artk jilete. Makasla hayat ok zor

Kdemli ye
    yelik tarihi
    25.Austos.2020
    Tecrbe Puan
    2

Alnt Arya Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Ay pardon ya armm resmen. Hpv pozitifken ve sigil ckaryorsa jilet kullanlmaz kesinlikle, kusura bakmayn arkadalar.
    Ben jilet kullanmaya getim bi an nedense sizde yleymisiniz gibi yazdm rnek vermek iin.. tekrardan sorry.
    Makasla ksaltma yapabilirsiniz, veya tuy dokucu tarz bir ey kullanyorsanz onun spatulasn baka kimse kullanmamal.
    Abim ty dkc kremlerin de minr atlaklar oluturabildiini sylemiti 😅 onu da nermiyor bana "Zaten ilikiye girmeyeceksin niye kesiyorsun ? Doktordan ekiniyorsan salak deilse anlayla karlar" demiti.
    Bu arada amacm okbilmilik taslamak deil dermatolog uzman arkadalaryla da konutum bu konuyu ondan yazyorum.

Administrator Arya - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    06.Aralk.2016
    Tecrbe Puan
    10

Alnt Kayakar Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Allah'm u gnleri nasip et biz de geelim artk jilete. Makasla hayat ok zor
    Yaranza tuz basm gibi oldum di mi ya ?
    Ben ty dkc krem kullanmtm bu sureclerde. Sk kullanmay nermem ama. Doktor da kullanabilirsin demiti.

Tecrbeli ye
    yelik tarihi
    19.Eyll.2020
    Tecrbe Puan
    2

Arkadalar tahri falan hikaye. Bana bu virs tyl girdiim ve karmdakinin de tyl olduu bir ilikiden bulat. Hem de tek gecede ! Yani her trl srtnme yoluyla bulaabiliyor. Korunmaszdk. Belki prezervatif olsayd etkisi olurdu,bulamazd. Onu bilmiyorum.

Kdemli ye
    yelik tarihi
    18.Austos.2020
    Tecrbe Puan
    2

Ya kardesim siz ne diyorsunuz boyle seylerden virus asla bulamaz , en son teknoloji testler bile suruntu yontemi ile virusun varligini bulamazken gelmisiniz yok idrardan gecermi yok tukurukten geermi samalamayin abi imkansiz gemez. Tuvalettende gemez ihtimal milyarda bi ihtimal .
    Hatta idda ediyorum erkek prezervatif kullansin genital bolgeside killi olsun tras edilmemis olsun bulamaz kolay kolay

Administrator Arya - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    06.Aralk.2016
    Tecrbe Puan
    10

Alnt bloggg Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Arkadalar tahri falan hikaye. Bana bu virs tyl girdiim ve karmdakinin de tyl olduu bir ilikiden bulat. Hem de tek gecede ! Yani her trl srtnme yoluyla bulaabiliyor. Korunmaszdk. Belki prezervatif olsayd etkisi olurdu,bulamazd. Onu bilmiyorum.
    Korunmadnz iin bula olmutur. Genital blgede biraz ty olmas iyi oluyormu virs hemen at diye bulama riskini azaltyormu zellikle kadnlar iin aslnda.

Bu Konu iin Etiketler