Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123
Toplam 26 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 26 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Aileye/ arkadaşa bulaştırma ihitmali var mı?

Durum
    Kayakar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Cevap: Aileye/ arkadaşa bulaştırma ihitmali var mı?

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ay pardon ya Şaşırmışım resmen. Hpv pozitifken ve sigil cıkarıyorsa jilet kullanılmaz kesinlikle, kusura bakmayın arkadaşlar.
    Ben jilet kullanmaya geçtim bi an nedense sizde öyleymişsiniz gibi yazdım örnek vermek için.. tekrardan sorry.
    Makasla kısaltma yapabilirsiniz, veya tuy dokucu tarzı bir şey kullanıyorsanız onun spatulasını başka kimse kullanmamalı.
    Allah'ım şu günleri nasip et biz de geçelim artık jilete. Makasla hayat çok zor

Durum
    Eichmann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ay pardon ya Şaşırmışım resmen. Hpv pozitifken ve sigil cıkarıyorsa jilet kullanılmaz kesinlikle, kusura bakmayın arkadaşlar.
    Ben jilet kullanmaya geçtim bi an nedense sizde öyleymişsiniz gibi yazdım örnek vermek için.. tekrardan sorry.
    Makasla kısaltma yapabilirsiniz, veya tuy dokucu tarzı bir şey kullanıyorsanız onun spatulasını başka kimse kullanmamalı.
    Abim tüy dökücü kremlerin de minör çatlaklar oluşturabildiğini söylemişti 😅 onu da önermiyor bana "Zaten ilişkiye girmeyeceksin niye kesiyorsun ? Doktordan çekiniyorsan salak değilse anlayışla karşılar" demişti.
    Bu arada amacım çokbilmişlik taslamak değil dermatolog uzman arkadaşlarıyla da konuştum bu konuyu ondan yazıyorum.

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı Kayakar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Allah'ım şu günleri nasip et biz de geçelim artık jilete. Makasla hayat çok zor
    Yaranıza tuz basmış gibi oldum di mi ya ?
    Ben tüy dökücü krem kullanmıştım bu sureclerde. Sık kullanmayı önermem ama. Doktor da kullanabilirsin demişti.

Durum
    bloggg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Arkadaşlar tahriş falan hikaye. Bana bu virüs tüylü girdiğim ve karşımdakinin de tüylü olduğu bir ilişkiden bulaştı. Hem de tek gecede ! Yani her türlü sürtünme yoluyla bulaşabiliyor. Korunmasızdık. Belki prezervatif olsaydı etkisi olurdu,bulaşmazdı. Onu bilmiyorum.

Durum
    mesut5151 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Ya kardesim siz ne diyorsunuz boyle seylerden virus asla bulaşmaz , en son teknoloji testler bile suruntu yontemi ile virusun varligini bulamazken gelmisiniz yok idrardan gecermi yok tukurukten geçermi saçmalamayin abi imkansiz geçmez. Tuvalettende geçmez ihtimal milyarda bi ihtimal .
    Hatta idda ediyorum erkek prezervatif kullansin genital bolgeside killi olsun tras edilmemis olsun bulaşmaz kolay kolay

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı bloggg Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar tahriş falan hikaye. Bana bu virüs tüylü girdiğim ve karşımdakinin de tüylü olduğu bir ilişkiden bulaştı. Hem de tek gecede ! Yani her türlü sürtünme yoluyla bulaşabiliyor. Korunmasızdık. Belki prezervatif olsaydı etkisi olurdu,bulaşmazdı. Onu bilmiyorum.
    Korunmadığınız için bulaş olmuştur. Genital bölgede biraz tüy olması iyi oluyormuş virüs hemen çat diye bulaşma riskini azaltıyormuş özellikle kadınlar için aslında.

Bu Konu için Etiketler