Herkese merhaba, acil şifalar.

Benim de penisle gövdenin tam birleşim yerinde 1 adet nohuta yakın karnıbahar görünümlü, 2-3 adet de toplu iğne başı kadar siğilim çıktı. Bu forumda okuduklarımla kendime bir yol haritası çizdim. Şu an hepsi gitti. Tekrar çıkmamasını ümit ediyorum. Yaptıklarımı birine yardımı dokunur diye buraya yazayım dedim.

1. Öncelikle siğilleri verrutol ile yaktım. Yazıldığı gibi çok can yakmıyor. Ince bir sızı diyebiliriz. Toplu iğne başı kadar olanlar 1-2 gün içinde, büyük olan 4 gün içinde yok oldu. Verrutolu sürerken özellikle çok az çevre deriye de taşırdım. Nüksetmesin diye. Verrutolu her yeni sürüşünde eski kurumuş verrutolu söktüm. Ondan sonra sürdüm. Siğilin bir an evvel düşürmek gerek diye düşünüyorum. Psikolojik etkisi çok önemli.

2. Siğil düşünce fito krem sürdüm. Siğilin düştüğü yer iltihap kapmasın, çabuk iyilessin diye.

3. Yerel bir satıcıdan sürülebilir propolis kremi almıştım daha önce. Yaralar için vb. Daha sonra burda çeşitli konuları okurken propolisin antiviral etkili olduğunu okudum. Günde 2 kez geniş bir çevreye bu kremi sürdüm. Ne de olsa hpv bir virus bu da doğadaki en güçlü antiviral diye düşündüm.

4. Aynı yerden propolis damla almıştım. Sabah akşam aç karnına 15 damla içiyorum.

5. Ahcc satın aldım. Her sabah içmeye başladım.

6. Imutor diye bir takviye edici aldım. Düzenli içiyorum. Bağışıklık sistemi için.

7. Multivitamin aldım düzenli içiyorum. Bağışıklık sistemi için.

8. Hergün yeşil çay içiyorum. Yine burdaki konularda faydalı olduğu yazıyordu.

9. Almara krem sürmeyi düşündüm ama almadım. Şimdilik sadece propolis krem sürüyorum. Nüks etmez ise Almara kullanmayacağım.

10. Şimdilik herşey iyi gidiyor. Nuks eden yok. Umarım da olmaz. Herkese acil şifalar.