Sayfa 1 Toplam 5 Sayfadan 123 ... SonuncuSonuncu
Toplam 42 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hakan topalismailoglu ile muayenem

Durum
    sevimli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Hakan topalismailoglu ile muayenem

Merhaba herkese,

Yaklasik olarak 1yildir sigillerle birlikteyim. Daha oncede dedigim gibi, ben sigil kaptigimi kaptigim gun biliyordum. Karsimdaki kisi bana ben demisti ve internette arattigimda sigil oldugunu anladim ve o andan itibaren kendimi incelemeye aldim. Doktorlar aldara yazip gecistirdi, kizlik zari var diye yakmak istemefiler. Daha sonraki gittiklerim ise sen de sigil migil yok dediler. En son gittigim 4 doktorda sigil yok demisti. Ben emindim oysa o puturcukler yoktu daha onceden.

Bugun sonunda hakan hocaya muayene oldum. Daha once neden gitmedim diye o kadar uzuldum ki. Coookkk mukemmel bir doktor. Hemen kaynastik cok sicakkanli biri. Ben seni cok sevdim dedi yanagimi sikti sarildi falan. Ben de kendisini cok sevdim. korkuyordum normalde acir diye ama guvenimi o kadar kazandi ki! Muhtemelen herkese karsi boyledir ama cok rahat hissettim, kaygisiz bir sekilde muayene oldum ve islem yaptirdim.

Gelelim muayene surecine...kendisinde bir kamera var 100kat yakinlastiriyormus sanirim turkiyede bir tek onda varmis. Sirkeli bir su sikti 5dakika bekledi ve kamerayla bakti. 80-100adet sigilim varmis!! Daha sonra lazer islemi icin baska bir sivi sikti, 20dakikada onun icin bekledik. Igne yapti o biraz acitti ama sonr acimiyor, 5 dakika falan surdu...notmalde muayenelerden hungur hungur aglayarak cikiyordum ilk defa rahatlamis olarak ciktim. O kadar doktor gezdim psikolojik diyen bile oldu ve bu tarz yonlendirmeler psikolojide inanilmaz onemlidir hatta ben de objektif dusunup psikiyatriste bile gittim. Ama en basindan beri biliyordum. Ahcc onerdi ama bende yan etki yaptigibi soyledim, anneannemde otoimmun hastalik var muhtelemen bende tasiyorumdur ondan dolayi vazgecti. Asi yaptirmami da istemedi bu sebepten dolayi kendi kizim olsa yaptirmam dedi. Tipleme yaptirmadim asi yaptirmadiktan sonra onemi yok bence. Iki sene 6ayda bir muayene olmaliymisim zaten olmayi da dusunuyorum. Kesinlikle negatif olursun diyor 6ay 1yil icinde atilir gider sigil olmazsa dedi ve iki ay sonraya yine cagirdi sigilleri kontrol etmek icin. tekrarlama ihtimali %4mus. Oyle iste...sonunda bir adim atabilmek guzel. Bir de sey sordum ilerde birlikte olursam biriyle rahim agzina vorusu tasirmiyim diye. Tasimazsin dedi 🤔🤔 bu biraz dusundurdu acikcasi.

Gelismeleri burfan guncellerim. Simdi de arastirarak iyi bir kbbci bulup bu konuyu kapatmak istiyorum. Doktor doktor dolasmaktan biktim...

Hepimize saglikli gunler 🌷

Durum
    Tecrübeli Üye

Cevap: Hakan topalismailoglu ile muayenem

Eyluly bu arada sana cok tesekkur ediyorum senin sayende gittim ❤

Durum
    mavişşş55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Merhaba ücreti ne kadar hakan beyin

Durum
    Tecrübeli Üye

2000 odedim smear 150 tipleme ise 550imis

Durum
    Tecrübeli Üye

Alıntı sevimli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Vajina icine bi giriş oldumu yoksa dışarıdan iceri mi
    Bulas oldu . Benim sigiller dış kısımda. Vajina içine hiç sürtme ve giriş olmadı ama baktığımda bir iki yerde et parçaları var acaba siğil mi merak ediyorum doktor siğil değil dedi ama bilmiyorum

Durum
    Tecrübeli Üye

Benim surtunme yoluyla bulasti. Oral yollada giris olmustu bir kez ama rahim agzina bulasmamistir takmiyorum onu. Vajinanin disinda benim hic yoktu. Ici puturlu yapida oldugu icin doktorlar anlayamiyor sigil kucukse bence. Muayene 300sanirim emin degilim islem yaptirinca ucretsizmis. Bence bir yaptirin baska doktor da olsa 🙄

Benimde mesela anal bolgede surtunme yada giris olmadi hic cikmadi sigil gormedim yani doktor da yok dedi zaten. Belki sizinde yoktur ama en iyi doktor karar verir yine de 🤔 ben 10-15tane saniyordum 80-100tane cikti sok oldum.

Durum
    Tecrübeli Üye

Benim surtunme yoluyla bulasti. Oral yollada giris olmustu bir
    kez ama rahim agzina bulasmamistir takmiyorum onu. Vajinanin disinda benim hic yoktu. Ici puturlu yapida oldugu icin doktorlar anlayamiyor sigil kucukse bence. Muayene 300sanirim emin degilim islem yaptirinca ucretsizmis. Bence bir yaptirin baska doktor da olsa 🙄

Benimde mesela anal bolgede surtunme yada giris olmadi hic cikmadi sigil gormedim yani doktor da yok dedi zaten. Belki sizinde yoktur ama en iyi doktor karar verir yine de 🤔 ben 10-15tane saniyordum 80-100tane cikti sok oldum.
    Bana iliski ile bulaşmadı ben sürtünme vs. yaşamadım ama siğil çıktı bende ama vajina içinde var mi bilmiyorum bakınca normal görünüyor dokununca Pütürlu.

Durum
    Tecrübeli Üye

Imkansiz o halde bulasmasi. Bunu tum literatur soyluyor. Emin misiniz sigil olduguna?

Durum
    Tecrübeli Üye

Benim surtunme yoluyla bulasti. Oral yollada giris olmustu bir kez ama rahim agzina bulasmamistir takmiyorum onu. Vajinanin disinda benim hic yoktu. Ici puturlu yapida oldugu icin doktorlar anlayamiyor sigil kucukse bence. Muayene 300sanirim emin degilim islem yaptirinca ucretsizmis. Bence bir yaptirin baska doktor da olsa 🙄

Disari da olanlara doktor hpv dedi ellerimde çok vardı hatta elimdeki icin ameliyat olmustum daha çok yayılmisti. Kimseyle iliski yaşamadım dışarı da olanlara kriyo uygulatiyorum ama vajinaya bi giris bi surtunme olmadi içinde olanlar normal yapısı mi vajinanin sigil mi bilmiyorum

Durum
    Tecrübeli Üye

Vajinanin disi mi? Imkansiz bu dediginiz. Doktor bugun kendi anlatti hatta ben sormadan, hpvnin vucudu tutan yerleri farkliymis genital ve agiz kismi epitel doku oldugu ocin ordaki hpv digerlerinden farkli. Eldekiyle vajinanin alakasi yok yani. Bence sizdeki kesinlikle badka bir sey cinsel temas olmadan bulasmasi im-kan-siz. Bence sanslisiniz ne guzel boyle bir hadtaliginix yok 🤗🤗 baska bir doktora gidin inanin ayni seyi soyleyecektir.