Sayfa 5 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci ... 345
Toplam 42 adet sonuctan sayfa basi 41 ile 42 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hakan topalismailoglu ile muayenem

Durum
    mert2036 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Cevap: Hakan topalismailoglu ile muayenem

Alıntı Kayakar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Artık bu sektöre daha fazla para yedirmek de istemiyorum hocam ya İnsanların panik hallerinden yararlanıp doktoru ayrı yerden, takviyecisi ayrı yerden, eczacısı ayrı yerden vuruyor. Zengin olanlar en iyi doktorlara gidip birincil ağızdan en doğru bilgileri alıp, gerekli bütün takviyeleri düzenli kullanarak daha sonra bu yokmuş gibi hayatına devam ediyor. Biz gariban gençlerse cepte doğru düzgün para olmadığı için ne iyi bir doktora gidebiliyoruz ne de gerekli takviyeleri alabiliyoruz. Hatta alabilecek kadar para biriktirsek bile bu takviyelerin gerçekten ne kadar işe yarayıp yaramayacağını bir doktorla tartışamıyoruz. Bütün bir toplum baskısı üstümüzde ailemizden gizlice, acaba onlara bulaştıracak mıyım korkusu altında küçük imkanlarımızla adeta bir savaş yürütüyoruz Bu virüsün insanda bırakacağı tahribat tamamen ilk 1-2 ay içerisinde öğrenilen bilgilere, örneklere bağlı. Ben 2 aydır buna sahibim ve bu süreçte maalesef çok fazla yanlış bilgiye maruz kaldım. İlk başta doktorum bana ömür boyu taşıyıcı olacaksın dedi, internetten araştırdım her yerde yazan tek bir şey vardı KANSER KANSER KANSER. Acaba kanser mi olacağım, ömür boyu bununla nasıl yaşayacağım düşünceleriyle geçti günler. Sonra bu forumu öğrendim burda okuduklarım bazı yönlerden bana umut oldu rahatlattı ama çoğu yönden de yanlış bilgilendirilmeme sebep olmaya devam etti. Doktorlar tarafından uzman bir alt yapıyla yorumlanması gereken makaleleri insanlar burada kendi kafasına göre yorumlayıp panik havası yaratıyor. Ya da durumun panikliği içinde, bilgisiz bazı kişiler kendi durumları hakkında yanlış bilgi veriyorlar. Örneğin forumda bir kız vardı bende tip16 var hani tip16 siğil yapmıyordu diye yakınan birisi. Daha sonra öğrenmiştim ki aslında kızın sadece yüksek riskli tiplerine bakmışlar. İlk başlarda sırf bu kız yüzünden bende siğil olmasına rağmen bunun sebebinin yüksek riskli olabileceği ihtimaline üzülmüştüm. Ya da virüsün birisinden partnerine geçerken tip değiştirmesi gibi bir yanlış anlaşılma var forumda. Hiçbir yabancı kaynakta veya forumda buna benzer bir şey okumadım bile. Hatta yabancı forumlarda bu soruyu sorduğumda dalga bile geçtiler yıllardın bu işin içinde olan kişiler
    Ne yazikki haklısın hayatımın şokundayım ben ahcc zaten maddi olarak bititrdi beni birde her yakma işlemınde 1000 tl param gidiyor birde evlilik stresi o ap ayrı bir konu negatifim diye umarken hpv tip 67 pozitif çıktı

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: Hakan topalismailoglu ile muayenem

Doktoru kendiniz araştırın arkadaşlar, doktor takvimi sitesinde yazılan yorumlara bakın mesela ne tip yorumlar yazılmış vs. Her zaman armut piş ağzıma düş olmuyor, herkesin deneyimi farklı. Ahcc konusunda haklısınız ama çaremiz yok bu virüsün net tıbbi bir çözümü yok, ben de bu parayı verdim, şükürler olsun negatif oldum ama biri çıkıp şu kadar para ver düzenli kullan negatif olacaksın dese çıkarır verirdim bi şekilde, öyle bir süreç bu ve maalesef uzun. Türkiye'de fiyatlar konusunda kızmanız gereken yer doktorların pahalanması, ahcc'nin pahalanması tarzı yerler değildir.

Ben size kızmanız gereken yeri göstereyim ---> Devlet.

Enflasyon ne durumda haberiniz vardır umarım? Doların ve altının, euronun yükselişini görüyorsunuzdur umarım. Çünkü son 6 ayda inanılmaz bir değişim yaşıyor türkiye, epey bir fakirleşiyoruz, alım gücümüz düşüyor. Doktorların da düşüyor, esnaflarında, hepimizin, sizin şu an aldığınız maaş ile geçen sene daha fazla şey alabiliyordunuz. İnsanlar alım güçlerini korumaya çalışıyor. Bu düzene ben de çok üzülüyorum çünkü hepimizi vuruyor :/