Sayfa 2 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu
Toplam 42 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hakan topalismailoglu ile muayenem

Durum
    mavişşş55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Cevap: Hakan topalismailoglu ile muayenem

Alıntı sevimli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Vajinanin disi mi? Imkansiz bu dediginiz. Doktor bugun kendi anlatti hatta ben sormadan, hpvnin vucudu tutan yerleri farkliymis genital ve agiz kismi epitel doku oldugu ocin ordaki hpv digerlerinden farkli. Eldekiyle vajinanin alakasi yok yani. Bence sizdeki kesinlikle badka bir sey cinsel temas olmadan bulasmasi im-kan-siz. Bence sanslisiniz ne guzel boyle bir hadtaliginix yok 🤗🤗 baska bir doktora gidin inanin ayni seyi soyleyecektir.
    Smear ve tipleme ile mi ucret bu şekilde

Durum
    sevimli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Hayir ben 2000odedim lazer icin sadece. Smear ve tipleme yaptirmadim

Durum
    Tecrübeli Üye

Cok teşekkürler 😊

Durum
    Mağdurella - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Peki vajina içine girmediyse bakire olduğunuz için. 80 100 tane sigili 80 100 yerden yakması demek şuan çok canınız yaniyo olmalı. Gerçekten bu rakam kadar yanik ya da neyle yakıyorsa lazer izi var mi ?

Durum
    Tecrübeli Üye

Yakarken hissetmedim hic uyusturdugu icin ama sonra 2-3saat bayagi yandi.suanda da hafifce sizliyor ama benim adetimde sancili gecer o yuzden ben takilmiyorum. Evet iz vardi kamerayla gosteriyor yaktiktan sonra, hic iz de kalmaycakmis oyle dedi. kendi basima detayli bakamadim henuz evim istanbulda olmadigi icin. Yanik kremi yazdi gece gunduz surecegim. Insallah iz kalmaz bakalim gelismeleri guncellerim

Durum
    Tecrübeli Üye

Bir de benim iki tane buyuk varmis geri kalan minik minikti

Durum
    Tecrübeli Üye

Karnabahar gibimi yoksa hepsi dağınık yerlerdemiydi

Durum
    eyluly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Sevimlicim çok sevindim ben de aynı şekilde çıkmıştım muayenehaneden. İnsanı rahatlatan tavırları var. Ancak 10 adet siğilime 30-40 diyerek fiyat aldı. Benim amacım yaktırmak olduğu için çok takılmamıştım. Ama sonraki muayenelerde ilk muayene gibi randıman alamadım. Lazer kullandığını düşünmüyorum ama kendisi öyle söylüyor. Kendisinden sonra gittiğim doktorlarla da görüştüm lazer öyle olmaz dediler. Oralara takılmıyorum. 80-100 siğilse tüm vajina girişinin dağlanmış olması gerekir, 80-100e ihtimal vermiyorum açıkçası. Umarım bir an önce kurtulursun geçmiş olsun😍

Durum
    Tecrübeli Üye

Bana gorede 80-100yoktu cok sasirdim. Eve gideyim detayli bakicam ona gore yazarim yine. Yani bana gore de 10-15 max 20vardir diye dusunuyordum. Neyse onemli degil artik valla lazer yada baska bir sey olmasi cok derin iz kalmasin da. Neden diger muayenelerde memnun kalmadin merak ettim??
    Bir dahaki yakma ve muayene ucretsiz ilgilenmeyecek olsa demezdi herhalde israrla mutlaka gel diye defalarca dedi baska sehirde oturdugum icin.
    Cok sagol hepimiz kurtuluruz insallah bir an once ❤

Durum
    Kayakar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Alıntı sevimli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Imkansiz o halde bulasmasi. Bunu tum literatur soyluyor. Emin misiniz sigil olduguna?
    Hakan hoca bu konuda bir şey dedi mi acaba? Mesela birisi elini genital bolgesine sürse ordan peçeteye sürse başkası da bu peçeteyi genital bölgesine sürse o kişiye bulaşma olmaz mı? Evdekilere bulaştırma korkum olduğu için soruyorum bazen şüpheli durumlar oluyor acaba bulaştı mi diye içim içimi yiyor.

80-100 siğil bana da çok abartı geldi, yaptıkları asit uygulamasında siğil olmayan normal dokuların da şüpheli gözükebildigini bu nedenle çok yanlışlık olabildiğini okumuştum belki onun etkisidir. Sonuç olarak bence kurtulmuşsunuz ve bir daha tekrarlamayacak. Geçmiş olsun