Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 16 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 16 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hpvli olduğumu sevgilime söyledim

Durum
    Sister09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Cevap: Hpvli olduğumu sevgilime söyledim

Alıntı cgdmsrgll Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kpssden once moralimi bozmamak için söylememiştim. Sinava girdigim aksam uyuyunca anlattim her şeyi. Sabah uyandıgında hicbir sey olmamis gibi bana gunaydın güzelim mesajını attı. Her seyi anlayışla karşıladı. Belki ben bile bu kadar ince dusunceli yaklasamazdım. Eğer benim gibi tereddüt eden varsa belki de beklediginiz gibi olmaz arkadaşlar
    Ben de benimkine anlattım ve benden ayrılmasını söyledim işte bulaştırabilirim sana da falan diye çok kötüydüm hala da kötüyüm gerçi de ne yapalım bana çok destek oldu geçip gidecek bir şey için kendini uzuyosun ben asla rahatsız değilim sen rahatsızsan ve bu yüzden ayrılmak istiyosan söyle ancak öyle ayrılırım dedi ben de deli misin Allah'tan başka ne isterim şuan dedim kısacası arkadaşlar doğru insan sizi bir hastalık için terk etmez size destek olur zaten bu yüzden sizden ayrılan biri sizin için hayırlı birisi değildir

Durum
    Malik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

İnşallah hep mutlu olursunuz.

Durum
    mert2036 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Bende eşime anlattım her seyı hıc tepkı vermedi çok kafayı takıyorsun dedı bana çok şaşırdım hatta her seyı anlatıım sana gecerse kanser rıskı var diye üzerimden büyük bir yük kalkmış durumda

Durum
    Sister09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Alıntı Sister09 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben de benimkine anlattım ve benden ayrılmasını söyledim işte bulaştırabilirim sana da falan diye çok kötüydüm hala da kötüyüm gerçi de ne yapalım bana çok destek oldu geçip gidecek bir şey için kendini uzuyosun ben asla rahatsız değilim sen rahatsızsan ve bu yüzden ayrılmak istiyosan söyle ancak öyle ayrılırım dedi ben de deli misin Allah'tan başka ne isterim şuan dedim kısacası arkadaşlar doğru insan sizi bir hastalık için terk etmez size destek olur zaten bu yüzden sizden ayrılan biri sizin için hayırlı birisi değildir
    Durum güncellemesi yapıyorum arkadaşlar dün doktora gittim hpv olmadığımı öğrendim ama doktora gitmeden iki gün önce sevgilim benden ayrıldı eskisi gibi hissedemiyorum diye bunun altında yatan sebebin hpv olduğumu düşündüğüm süreden beri yaklaşık iki aydır sex yapmamız olduğunu düşünüyorum opusmuyoduk bile ağzımda da vardır diye her neyse sonuna kadar inandığım bı ilişki fos çıktı sizin hayattaki en büyük sevgiliniz kendiniz olsun tek güvenceniz de sonra hayal kırıklığı oluyor sizin sizden başka kimseye ihtiyacınız yok evet insan bir destek arıyo ama olacakları kestiremiyoruz hep en çok kendinizi sevin bu blogta çok kötü olduğum zamanları geçirdim hatta umut kazandım hpvyim ben diye intihar falan düşünmüştüm ama burdakileri okumak baya iyi gelmişti sizler de böyle bir şey yaşarsanız sakın modunuzu düşürmeyik her şey geçiyor ve unutuluyor ki ben hpv olmasam bile bu blogta çok okudum insanlar atlatıyor hoşça kalınn🤗🤗🤗

Durum
    Ceyda5 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Hpv değilsen peki neymiş?

Durum
    Ceyda5 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Hpv değilsen neymiş peki belirtilerin neydi ve doktor ne dedi