Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu
Toplam 24 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hvp 16 kadin

Durum
    glstn91 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Cevap: Hvp 16 kadin

Bu küçük benler beni korkutuyor vin le aynı kaşıntı da cabası. Neyse olumluyu çağırmak lazım sizide bu aşırı telaşlı ve korku dolu halimle streslendirdiysem kusura bakmayın umarim iyi sonuclarla gelirim. Hepimiz iyi ve sağlıklı oluruz inşallah.

Durum
    alineor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Bütün testlerini yaptır sakın korkma Erken tanı hayat kurtarır. Burada bu hastalıkla savaşan bir sürü insan var. Sakin ol

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Yok önemli degil, biz de gectik bu yollardan. Biz aklı selim tavsiyeler veririz, ama bazı arkadaşlar paranoyaklıktan ucmus oldugu ıcın dr'larına bile guvenmez o yuzden ''ee biz napalım'' o zaman diyebiliyoruz ancak destek her türlü var

Vin degildir gerçekten. Şöyle düşün? kaşıntının sebebi vın yerine neden iltihap ya da mantar olmasın? sonucta her kadın gorulen ve tekrarlanabılen tedavısı kolay bır sey, sen gidip en zor secenegın en guclu olduguna ınanıp kendını uzuyorsun Sonuclarını al gel, dedigim gibi doktor dogru haritayı cızecektır, cin2 ya da cin3 cıkarsan leep'lenip gelirsin

Bide sana ahcc kullandıralım ama tip16 oldugun icin 6 ay yetersiz kalabilir, bi 9-10 gerekebilir. Muhtemelen atarsın ama vücuttan.

Durum
    Tecrübeli Üye

Ahcc evet olur nerden bulabilirim. Şu leep'lenip gelmek açıkçası darlıyor beni gerçi beni herşey darlıyor pazartesi alıcam sonuçları hadi hayırlısı

Durum
    Admin

Alıntı glstn91 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ahcc evet olur nerden bulabilirim. Şu leep'lenip gelmek açıkçası darlıyor beni gerçi beni herşey darlıyor pazartesi alıcam sonuçları hadi hayırlısı
    Sıkıntı yoook, ufak bir operasyon. Hayatına hemen devam edebiliyorsun kalkıp yürüyor her şeyi yapabiliyorsun merak etme. Bir şey olursa burdayım

Durum
    Tecrübeli Üye

Çok tatlısın destekleriniz için çok teşekkür ederim ahcc yi de nerden bulucağımı söylersen sevinirim 😌

Durum
    Admin

Alıntı glstn91 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok tatlısın destekleriniz için çok teşekkür ederim ahcc yi de nerden bulucağımı söylersen sevinirim 😌
    Rica ederim, umarım biraz daha iyi olmussundur. Gerçekten büyütülecek bir sey yok, zor bir süreç evet ama kafanı rahat tutmaya calıs. Ahcc icin forumdaki profilime girip, sol kısımdan bana özel mesaj at, türkiye'de bulamazsın.

Durum
    melina - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Çok geçmiş olsun arkadaşım
    Geçen yıl tip 16 teşhisi konulmuş ardından cin3 tespiti ile leep olmuş bir hastayım
    Formu birkaç aydır takip ediyorum. Iyilestigimden emin olmadan yazmak istemedim.
    Cin3 tedavisi sonrasında doktorların yakın takibindeyim. 6 ayda bir smeer testi oluyorum.sonuçlar tertemiz.
    Icimin tam rahat etmesi.için de geçen ay kolposkopi muayenesi oldum ve biyopsi alindi. Tekrar leep olurum korkusu ile sonucumu almaya gittim ve sonuç tertemiz.
    Birkaç hafta sonra keteme gidip hpv tipleme testi yaptıracağım. İnancım o kadar yüksek ki ordan da sonucum temiz çıkacak. Bir buçuk yılda vucudumdan tip 16 'yı temizledim.
    Bağışıklık sistemi hpv gibi basit bi r virüsü bence kolayca temizliyor.
    En önemlisi bizim gibi yakın takipteki.hastaların kanser olma olasılığı sıfır.
    Korkmaya gerek.yok
    Moral çok önemli
    Hpv tipleme testim de temiz gelirse kendimce uyguladigim tedavi yontemlerimi yazacağım

Durum
    Admin

Alıntı melina Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok geçmiş olsun arkadaşım
    Geçen yıl tip 16 teşhisi konulmuş ardından cin3 tespiti ile leep olmuş bir hastayım
    Formu birkaç aydır takip ediyorum. Iyilestigimden emin olmadan yazmak istemedim.
    Cin3 tedavisi sonrasında doktorların yakın takibindeyim. 6 ayda bir smeer testi oluyorum.sonuçlar tertemiz.
    Icimin tam rahat etmesi.için de geçen ay kolposkopi muayenesi oldum ve biyopsi alindi. Tekrar leep olurum korkusu ile sonucumu almaya gittim ve sonuç tertemiz.
    Birkaç hafta sonra keteme gidip hpv tipleme testi yaptıracağım. İnancım o kadar yüksek ki ordan da sonucum temiz çıkacak. Bir buçuk yılda vucudumdan tip 16 'yı temizledim.
    Bağışıklık sistemi hpv gibi basit bi r virüsü bence kolayca temizliyor.
    En önemlisi bizim gibi yakın takipteki.hastaların kanser olma olasılığı sıfır.
    Korkmaya gerek.yok
    Moral çok önemli
    Hpv tipleme testim de temiz gelirse kendimce uyguladigim tedavi yontemlerimi yazacağım
    Tabii ki

Zaten buradaki insanların ve benim de en büyük korkum aslında kanser olmak değil, senin de dusundugun gibi tekrar bu üzücü olaylarla ugrasmak ve tekrar leep olmak...

Durum
    Tecrübeli Üye

Gerçekten çok sevindim melina sonuçların temiz çıkmasına darısı başımıza hepimize çok çok geçmiş olsun. Benimde 6. Ayımın dolmasına az kaldı stres basıyor birdaha leep olurmuyum diye sonuçlar nasıl gelir ya kötü olursa bir ton felaket senaryoları düşünüyor insan. Gerçekten çok iyi anlıyorum seni ki zaten hissettiklerim ve düşündüklerimi yazmışsın sende. Bence de hpv vücuttan atılması zaman alan ama er ya da geç atılan bir virüs başarıcaz inanıyorum😌💪🏼

Bu Konu için Etiketler