Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Gözde hpv

Durum
    Ankaralı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Gözde hpv

Napacağımı İnan bilmiyorum bugün gözümde bi batma oldu aynada bi baktım korktuğun şey iğne ucu kadar gözümün alt kısmında siğil HPV normal siğildir falan demeyin arkadaşlar genital siğilimle aynısı napcağımı bilmiyorum dr Medusa yada bilgili olan arkadaşlar yardım ederse çok sevinirimmmmm bıktım artık

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: Gözde hpv

Alıntı Ankaralı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Napacağımı İnan bilmiyorum bugün gözümde bi batma oldu aynada bi baktım korktuğun şey iğne ucu kadar gözümün alt kısmında siğil HPV normal siğildir falan demeyin arkadaşlar genital siğilimle aynısı napcağımı bilmiyorum dr Medusa yada bilgili olan arkadaşlar yardım ederse çok sevinirimmmmm bıktım artık
    O genelde yag bezesi oluyor, bazı insanlarda vardır.

Durum
    Ankaralı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Yağ bezesi değil bugün oluştu arya ben vücudumu çok iyi tanıyorum bu arada dilime gittim sen dedin ya dil tat alma şeysi diye doktor öyle dedi ama uzman doktordu hiç güven vermedi gözümden Emin'im ama penisimin üzerinde böyle iğne ucu kadar olan şeylerden aynısı napcam bilmiyorummmm batıyoda

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı Ankaralı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yağ bezesi değil bugün oluştu arya ben vücudumu çok iyi tanıyorum bu arada dilime gittim sen dedin ya dil tat alma şeysi diye doktor öyle dedi ama uzman doktordu hiç güven vermedi gözümden Emin'im ama penisimin üzerinde böyle iğne ucu kadar olan şeylerden aynısı napcam bilmiyorummmm batıyoda
    Evet o acı tat alma dokuların. Ankaralı bence sen bir psikologa görün, bunu dalga gecmek icin söylemiyorum gerçekten. Psikolojin bozulmus doktorun ve benım dedıgım seye ınanmıyorsun. Gözde de hpv daha once hiç duymadım, çıbandır, arpacıktır, yag bezesidir. Butun bu ihtimaller varken hala ille de hpv diyorsan burada bizim yapabileceğimiz bir şey yok, dermatologa gözünü de göster o zaman. Ama yine güvenmezsin sen, o yuzden kes at o gözü gfhdjsklş.

Durum
    drmedusa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye
    Nereden
    İSTANBUL, YENİKAPI

göz doktoruna git bence .
    Yard.Doç.Dr Levent TÜRK (Dr. Medusa) Muayehane: Küçük Langa Caddesi, No:30 – 12 YENİKAPI/ İSTANBUL cep: 05414101491 – Asistanım serkan tel: 05464466340 Mail: drleventturk@gmail.com

www.leventturk.com.tr

Durum
    h.p.v. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Banlı Üye

Gozde hpv bugune kadar gorulmemis.sendeki % 99 molloskum Ankarali.sigil goz kapaginda cikmaz ama molluskum cikabilir.

Bu Konu için Etiketler