Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu
Toplam 25 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yardım

Durum
    Bahtsız - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Cevap: Yardım

Smear ne zaman aldırmam gerekiyor peki o kişi tedavi olmayacak biliyorum her seferinde geliştirdi konuyu hayatıma devam edebilirim dimi bir başkasıyla evlenebilirim bu virüs negatif olduktan sonra yok bende bıraktım jileti makineyle kısaltıyorum videolar izliyorum sürekli tüy dökücü krem de tavsiye edilmiypr

Durum
    Yeni Üye

Kurtuldunız mu peki şu an sigiller den bende sürekli kendimi kontrol ediyorum şu an görünür bir şey yok ama ilk ilişkide de bulaşması yüksek ihtimalmiş

Durum
    Kayakar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

siz hemen ilişki öncesi genital bölgenize jilet veya ağda vurmuş muydunuz? Virüs size geçse bile çoğu kişide girecek bir delik bulamıyor veya bağışıklık sistemi onu hemen işin başında öldürüyor. Size tavsiyem en azından 3-4 ay kendinizi incelememeniz olur çünkü bu virüs hiç değilse 3-4 ay latent kalıyor eğer bağışıklık onu ilk başta yenemediyse. Hatta bende 1 sene sonra çıkmıştı hiç belli olmuyor. Kendinize iyi bakarsanız(beslenme, uyku vb.) muhtemelen hiç siğil çıkartmazsınız ve çıkartsanız bile çoğu kişi gibi doktora gitmeyi geciktirmezsiniz veya jilet vurmazsınız bu da siğillerinizin nüks etme ihtimalini oldukça düşürür.

Bu arada insanlar ne kadar rahatmış ya, siğili olmasına rağmen umursamadan yaşıyor. Biz de 2 siğilimiz var diye dünyayı kendimize dar edelim

Durum
    Honey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Alıntı Bahtsız Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet gerçekten vicdan kalmamış insanlarda ben kendimi ona mecbur hissetmeye de başladım böylesi insandan hayır gelmez diye de düşünüyorum ben ilk ilişki de gördüm emin olamadım ama sadece degişik geldi yakın arkadaşımın abisi bir de ama vicdan yoksa yok işte belki de size de ilk ilişkide bulaştı 8 ay sonra çıktı test yaptırsam diyorum erken mi diyorum emin olamıyorum
    Kimse kimseye mecbur değil ama bilerek bulaştırmasi ve sizi riske atmış olması kötü bir olay.Keske aşı olmanızı falan söyleseydi.Belki ondaki tipe karşı korumanız olurdu ve kapmazdınız.Ama görüşüp görüşmemek size kalmış tabi ki.
    Sigarayı bırakıp yeşil çay kefir imutor eksik kan değerlerinizi tamamlamanız , bağışıklığı yükseltecek herşeyi yiyip içmeniz sizin için avantaj olur . Yaşınızi bilmiyorum ama kadın doğuma gittiğinizde o smear alır aşı konusunda daha iyi bilgilendirir.

Durum
    Yeni Üye

Jilet yapmıştım ama kanatmamış olsam da mı bulaşıyor bana ben ahcc ye başlayım aşı da yaptırmak belki mantıklı bagışıklıgınız güçlü mü sizin ve kaç kez yaşadınız ilişki kondom çok etkili olmuyormuş öyle okuyorum evet ben fark etmesem söylemeyecekti bende nasıl utana sıkıla sordum ama tabi o gayet relaxtı benim haricimde de yaşıyordur hiç takmadan umursamadan

Durum
    Yeni Üye

Kan degerlerim iyidir yani eksikligim yok hiç bu bagışıklıgı iyi demek mi yani kolay atlatırım demek mi ya da bilmiyorum bırakıcam sigarayı mecbur

Durum
    Mavimelodi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Ona bu hastalığı ve ciddiye alması gerektiğini söyle zaten masraflı bir hastalık işin bu kismini gectim hiç bir insan bir insana bunu yapmamalı,karşısındakini düşünceğine önceliği cinsellik olmamalı kusura bakmayın haddime değil ama yaşadığım zorluklardan sonra bu tarz insanlara anlam veremiyorum, sizede tavsiyem bu insanla birlikde olmamanız ne şekilde olursa olsun bunun adı bencillik çünkü...Benim ki 1 sene sonra kendini göstermişti ama belirtiler kaşınmayla başlamıştı 2 ay öncesinde ,

Durum
    Mavimelodi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Şimdiden uyku düzeninize yemenize dikkat edin ,ve smear için doktorunuzla görüşün..

Durum
    Yeni Üye

Söyledim ben kanser olabilirim dedim nasıl yaparsın bunu bana dedim çok umrunda oldugunu söyleyemem sanırım yoluma bakmam lazım peki bu sigiller yaktırılınca iz kalıyor mu hayatıma yeni birini alsam tedavi sonrası anlar mı bunu

Durum
    Yeni Üye

Şimdi yaptırayım mı 2 hafta oldu smear da hemen çıkar mı