Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123 SonuncuSonuncu
Toplam 25 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yardım

Durum
    Bahtsız - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Yardım

Ben 2 hafta önce hpv li biriyle birlikte oldum fark etmeden tabi şimdi merak ediyorum bana kesin geçmiş midir ve sigil le ne zaman karşılaşırım bulaştıysa

Durum
    Kayakar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Cevap: Yardım

hocam hiç ayrıntı vermemişsin ki? kondom takılı mıydı, karşındakinde hpv olduğunu nasıl öğrendin vb.

Durum
    Yeni Üye

Kondom takılı degildi sonra fark ettim sivilleri oldugunu ve sordum bir çok kişi de olan bir şey bu merak etme dedi ama korkuyorum bulaşmama gibi bir ihtimal söz konusu degil dimi

Durum
    Yeni Üye

Degişik bir şeyler gördüm ve o zamana kadar hpv nedir diye bilmiyordum araştırınca ögrendim ve onlar sigildi

Durum
    Honey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Alıntı Bahtsız Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Degişik bir şeyler gördüm ve o zamana kadar hpv nedir diye bilmiyordum araştırınca ögrendim ve onlar sigildi
    Bu insanlardaki umursamazlıkta çok garip.Sende siğil varsa karşındakine boşver herkeste var zaten gel sende de olsun diyemezsin ya.Benim ilk ilişkim Eylül sonuydu daha sonra her ay bir kez birlikte olduk ama Mart ayında çıktı.Onda siğil olduğunu da Mart ayında gördüm.Yani tam olarak kestiremiyorum ama 6 ay içinde oldu ne olduysa.Kondomsuzdu.

Durum
    Honey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Eğer size bulaştığını düşünüyorsaniz şu andan itibaren sağlıklı beslenin bağışıklık yükseltmeye çalışın.Belki kuluckada ise bağışıklığınız çıkmasına izin vermeden baskilar ve yok eder.

Durum
    Yeni Üye

Evet gerçekten vicdan kalmamış insanlarda ben kendimi ona mecbur hissetmeye de başladım böylesi insandan hayır gelmez diye de düşünüyorum ben ilk ilişki de gördüm emin olamadım ama sadece degişik geldi yakın arkadaşımın abisi bir de ama vicdan yoksa yok işte belki de size de ilk ilişkide bulaştı 8 ay sonra çıktı test yaptırsam diyorum erken mi diyorum emin olamıyorum

Durum
    Yeni Üye

Ahcc kullanmaya şimdi başlasam ya da aşı mı olsam o zaman Sigarayo falan bırakayım o insanla da daha görüşmeyim degil mi mecbur hissetmiyim kendimi

Durum
    moralibozukordek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

merhaba. öncelikle bu düşüncesiz davranış çoğu insanda var. moralini bozup telaşlanma. başında fark etmen çok iyi olmuş. ilk söylemem gereken şey KESİNLİKLE genital bölgene jilet YAPMA. tüy dökücü kullanma. benim başta sadece bir tane siğilim vardı(ilişkiden sonra ne zaman çıktı bilmiyorum) jilet yaptığım için her yere yayıldı. öncelikle bunu bırak sakın jilet yok yayarsın. makasla kes tüylerini. sonra da gidip smear aldır. orada çıkar muhtemelen

Durum
    moralibozukordek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

ayrıca ilişkiye de girmemelisin. görüşmeyi bırakmak sana kalmış ama ilişkiye kesinlikle girme bir daha en azından negatif olduğunu öğrenene kadar ve üzerinden biraz zaman geçinceye kadar