Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123
Toplam 25 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yardım

Durum
    Kayakar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Cevap: Yardım

Alıntı Bahtsız Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Söyledim ben kanser olabilirim dedim nasıl yaparsın bunu bana dedim çok umrunda oldugunu söyleyemem sanırım yoluma bakmam lazım peki bu sigiller yaktırılınca iz kalıyor mu hayatıma yeni birini alsam tedavi sonrası anlar mı bunu
    Eğer sadece siğil yapan bir tip kaptıysanız kanser riski yok denecek kadar az merak etmeyin. İz bırakmayan tedavi yöntemleri de var. Ama bunlar sonraki süreçler. Siz daha bir belirti yokken kendinizi strese sokmayın bu virüs eğer şu an varsa bile farkında olmazsınız. Biz neredeyse hepimiz virüsü kaptığımızı tesadüfen test sonuçlarından veya çıkan siğiller nedeniyle öğrendik yani geç öğrenmiş olduk. Siz avantajlısınız çünkü bir kere hiç kapmamış olabilirsiniz, kapmış olsanız bile vücudunuz direk temizlemiş olabilir, temizlemediyse bile sizdeki tehlikeli bir tip olmayabilir, tehlikeli bir tipse bile bu kanser olacağınız anlamına gelmiyor.

Durum
    Bahtsız - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Çok teşekkür ederim yardımlarınız için şu an sadece dikkat edip o insanla görüşmeyim tek yapacagım bu sanırım inşallah kapmamışımdır ve inşallah hepimiz negatif çıkarız ve sanırım bundan sonraki süreçte insanlara güvenmemeyi ögreniriz bu da bir ders belki de

Durum
    çalıkuşu26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Öncelikle sakin olun ve böyle rahat biriyle iyiliginiz için görüşmeyin zaten başımıza ne geliyorsa erkeklerin rahatlığı ve umursamazligi yüzünden geliyor taşıyıcı oldukları için. Önemli olan sizin sağlığınız o kişiyi boş verin. Bağışıklık yükseltecek şeyler yiyip için forumda fazlaca öneri var bu konuda. Bu durumu hemen fark etmeniz iyi olmuş en azından çabuk atlatirsiniz ilk ilişki olduğu için de virüs yükünüz az muhtemelen bu da olumlu. Kendinizi üzmeyin. Smear için daha erken. Siz takviye kullanmaya başlayın vakit kaybetmeden. Zaten kolayca atarsınız.

Durum
    çalıkuşu26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Kesinlikle. Bu olay sayesinde ben çok daha farklı bakmaya başladım. Ben de pislik birinden kapmistim bunu hayatımdan çıkardım. Ve bir daha evlenene kadar da ilişki yaşamayı düşünmüyorum. Günümüzde güvenecek insan kalmadı. Kendisine ve sağlığına dikkat eden biri olmadıktan sonra uzak durmak lazım.

Durum
    Bahtsız - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Evet belki de bu olay ne bilim iyi degil tabiki ama en azından kendimize daha fazla deger vermemizi saglıyot saglıgımızın degerini bilmeyi görüşmemek en dogrusu hayatımıza yeni yön verebiliriz hiç bir şey için geç degil bilmeden bulaştırsa belki devam edilir ama bunların ki tamamen insafsızlık